NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

ieskomos dvasiniais dalykais besidomincios merginos

Unknown
Unknown
Posted: 19/08/2010 15:10
kuriai nera svetimi zodziai karma, dvasia, siela, absoliutas, likimas, tikejimas.?/?
tos kurios bent karta i menesi nueina i baznycia.
kurios suvokia dieva ir jo didybe, suvokdamos savo bejegiskuma pries ji.
tie kas supranta absoljiuto valia ju likime.
matantys absoliuta kasdien.
nuosirdziai pasitiki juo.

BUTU NENUPASAKOJAMAI ISKPUDINGA SUTIKT FIGURINGA MERGINA BESIJDOMINCJIA TOKIAIS DALYKAIS!!!!!!
Replies (16)
Unknown
Unknown
Posted: 19/08/2010 15:33
Kas cia per sekta?!
Unknown
Unknown
Posted: 20/08/2010 00:28
tiesiog paslėpta absolut vodkės reklamikė
Unknown
Unknown
Posted: 20/08/2010 09:44
[quote='loretta']Kas cia per sekta?![/quote]
tai nei sekta nei hari krisna[f66]
tiesiog pasiekus tam tikra samoninguma ti tampa realybe nuo kurios niekada nepabegsi. nuo kurios bekt nera prasmes, nes esi joje- savo aplinkoje savo drauguose, pazystamuose,darbe, poilsyje.

beje kristus uz seksa :)
Unknown
Unknown
Posted: 20/08/2010 15:26
siaubas
Unknown
Unknown
Posted: 20/08/2010 15:54
neturi zmogus ka veikt
Unknown
Unknown
Posted: 21/08/2010 18:34
o kur istatymas - nepaleistuvauk ? :D
Unknown
Unknown
Posted: 21/08/2010 19:30
[quote='loretta']siaubas[/quote]
nepatina gali uzsiimti kitais aktais, nieks cia nepraso rasyneti briedus, kurie nieko nepasako.
as stebiuosi kaip jus durniaii galit valandu valandas sneketi apie nieka: kokia mano masina,kaip ta merga apdariau, kaip siandien saule sviecia, koks skanus kokteilis, kaip gerai apsirengus siandien.
jei nieko nesuprantat, susikurkit sau temas ten ir diskutuokit apie ora, lapuchai.
Unknown
Unknown
Posted: 21/08/2010 19:36
[quote='anichka']o kur istatymas - nepaleistuvauk ? :D[/quote]
ka zianu, as saves nelaikau religinku, isakymu nezinau. bet gal jis nori kad zmones is meiles myletusi.
baisiausia kai zmones mano kad jie gali su bet kuriuo isrinktuoju gyventi, taip meile isvis pamirstama, ka jau kalbeti apie padoru mylejimasi, ne seksa.
tingi visi pazinti ieskoti atsakymu, visi gyvena siandiena noriu pisuosi nenoriu ne. ir taip visas gyvenimas. nuobodu.
Unknown
Unknown
Posted: 21/08/2010 20:54
[quote='abbey']
ka zianu, as saves nelaikau religinku, isakymu nezinau. bet gal jis nori kad zmones is meiles myletusi.
baisiausia kai zmones mano kad jie gali su bet kuriuo isrinktuoju gyventi, taip meile isvis pamirstama, ka jau kalbeti apie padoru mylejimasi, ne seksa.
tingi visi pazinti ieskoti atsakymu, visi gyvena siandiena noriu pisuosi nenoriu ne. ir taip visas gyvenimas. nuobodu.[/quote]

Tai tavo Dievas sako, kad norint nepamiršt meilės, reik gyvent atskirai? Kaip gali pasikeist seksas, jei mes jį tiesiog pavadinsim ne seksu, o padoriu mylėjimusi? Ir ar privalom pistis jei nenorim? :D
Unknown
Unknown
Posted: 21/08/2010 22:55
pezalas tu ir tiek. svaigsta svaigsta apie bažnyčią tikėjimą ir kitokias pievas, po to parašo - būtų labai malonu susirasti FIFŪRINGĄ merginą tokioms temoms pašnekėt. tai ką tu čia pezi apie dvasios svarbumą?
krč. eilinis briedas. neturi ką veikt atsiversk enciklopedijas paskaityk. tikrai didesnė nauda bus. ir sielai ir protui
Unknown
Unknown
Posted: 21/08/2010 23:33
[quote='abbey']o kur istatymas - nepaleistuvauk ? :D
ka zianu, as saves nelaikau religinku, isakymu nezinau. bet gal jis nori kad zmones is meiles myletusi.
baisiausia kai zmones mano kad jie gali su bet kuriuo isrinktuoju gyventi, taip meile isvis pamirstama, ka jau kalbeti apie padoru mylejimasi, ne seksa.
tingi visi pazinti ieskoti atsakymu, visi gyvena siandiena noriu pisuosi nenoriu ne. ir taip visas gyvenimas. nuobodu.[/quote]



labai dvasingas pasisakymas :D:D:D::d
Unknown
Unknown
Posted: 22/08/2010 08:17
[quote='post_factum']pezalas tu ir tiek. svaigsta svaigsta apie bažnyčią tikėjimą ir kitokias pievas, po to parašo - būtų labai malonu susirasti FIFŪRINGĄ merginą tokioms temoms pašnekėt. tai ką tu čia pezi apie dvasios svarbumą?
krč. eilinis briedas. neturi ką veikt atsiversk enciklopedijas paskaityk. tikrai didesnė nauda bus. ir sielai ir protui[/quote]
kaip moku taip nesu tikejima. [b17]
Unknown
Unknown
Posted: 22/08/2010 08:23
[quote='anichka']o kur istatymas - nepaleistuvauk ? :D
ka zianu, as saves nelaikau religinku, isakymu nezinau. bet gal jis nori kad zmones is meiles myletusi.
baisiausia kai zmones mano kad jie gali su bet kuriuo isrinktuoju gyventi, taip meile isvis pamirstama, ka jau kalbeti apie padoru mylejimasi, ne seksa.
tingi visi pazinti ieskoti atsakymu, visi gyvena siandiena noriu pisuosi nenoriu ne. ir taip visas gyvenimas. nuobodu.
labai dvasingas pasisakymas :D:D:D::d[/quote]
visi galvoja kad dvasingi zmones nesikeikia,meldzias, buna laimingas. realaybe kita[f55]
Unknown
Unknown
Posted: 22/08/2010 08:28
[quote='medutis']
ka zianu, as saves nelaikau religinku, isakymu nezinau. bet gal jis nori kad zmones is meiles myletusi.
baisiausia kai zmones mano kad jie gali su bet kuriuo isrinktuoju gyventi, taip meile isvis pamirstama, ka jau kalbeti apie padoru mylejimasi, ne seksa.
tingi visi pazinti ieskoti atsakymu, visi gyvena siandiena noriu pisuosi nenoriu ne. ir taip visas gyvenimas. nuobodu.

Tai tavo Dievas sako, kad norint nepamiršt meilės, reik gyvent atskirai? Kaip gali pasikeist seksas, jei mes jį tiesiog pavadinsim ne seksu, o padoriu mylėjimusi? Ir ar privalom pistis jei nenorim? :D[/quote]
dievas yra vienas, religijos skirtingos.
todel kad tu vadini ji seksu- matai tik seksa, o kiti jaucia meile, ir jiems tai nebe seksas.
Unknown
Unknown
Posted: 23/08/2010 13:18
o jei as netikintis? tai pas mane meiles nebera??
...