NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

pirmasis kartas pasiskaitymui ;)

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 30/04/2010 00:51
Nera ka veikt tai parasiau gal kam idomu bus ;)
;) isvienos puses gana uzketejas romantikas esu ;) tai kiek kitiap pirmaji isivaizdavau ;)
O tai buvo vakarelis ir buvom ganetinai jauni ;) daug zmoniu ;) aki uzkabino ;) iki tol nematyta mergina ;) ar tai buvo kuno judesiai ar kas ;) bet iskart kazka jai pajutau, tai nebuvo drugeliai plauciuose ar mintys apie draugyste... supratau kad jos noriu.
Veliau seke daugiau gerimu po ju sokiai, trintis... atmosfera kaito gana greitai, kazkur vakareliui ateinant i pabaiga suzinojau kad ji pazystamo mergina... taciau jau tikriausiai buvo per velu, uzsimezge kazkox risys, o mes beveik nesnekejom...
Ackirai/kartu dingom is vakarelio ir su taksi pagalba acidurem pas ja... tevu nebuvo ir arbatos nex istiesu nedare ;) jos kambaryje be sviesu leta muzika ir letas sokis ir acidurem lovoi...
;) Man patiko, gal tai nebuvo taip ipatynga nes jausmu kaip ir jokiu nebuvo, bet buvo lbj karsta ir aistringa naktis. Man daug kas buvo nauja :) ji to nezinojo (nes taip ant manes neatrode) tai buvo siektiek itampos pirmas penkias ar desimt minuciu ;), bet po to pasijutau kaip "zuvis vandenyje" mylejomes apie penkias valandas, bet rodes mum vistiek buvo negana... gaila bet reikejo nesdintis ;)
Buvo gera patirtis supazinau daugiau su moters kunu ir dar daugiau su savuoju ;)
Odgovori (7)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 30/04/2010 16:10
sEKSAS PENKIAS VALANDAS :) NA NEMAZAI PASAKYCIAU :D AR VISAD TU TOKS? :P
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 30/04/2010 17:45
:D nemazai tikriausiai ;) tai tiesa ir buvo gana malonus dalykus kuri atradau apie save...
O ats i klausima-... Am na asq priklauso kas per situacija taciau sexas yra vienas is aplamai maloniausiu pojuciu kuriuos gali patirti gyvenime(mano galva) todel paprastai patinka juom megautis ilgai... o dbr 5valandos tai tik ledkalnio virsune... (truputi keista tai rasyti viesai :p tai nesipleciau lbj :p )
Promijenjeno 2010 Travanj 30 17:48
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/05/2010 15:15
Arpo tokio sekso neskaudejo viso kuno? :P
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/05/2010 17:57
Pilnai tikiu, kad vaikinukas nesigiria. Mes, kai susitikom pirmą kartą - mylėjomės visą naktį, o ryte nusiprausę,- dar vonioj pratesėm... Tada mums buvo šiek tiek virš dvidešimt... Ilgainiui seksu pasisotini ir tiesiog tokių maratonų neprireikia. Nors, kartais mėgstam prisiminti jaunystę ir pasidarom bemiegę naktį ;)
Promijenjeno 2010 svibanj 3 17:58
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/05/2010 18:18
[quote='Kurjere']Arpo tokio sekso neskaudejo viso kuno? :P[/quote]

:) butent ta karta ;) tai ryte lauke svarbi diena mokykloi... tai po gero baliaus ir po gero sexo... drebejau visas kaip reikalas, BET su sypsena iki ausu ;)

"erotomanas ;) taip ir pasijauciau baiginedamas rasyti :( ale giriuosi...
Promijenjeno 2010 svibanj 3 18:26
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 11/05/2010 15:28
Zinau ta koju drebuli po gero sekso :D visas net tireti, cia ypac jaunystej buna pirmais kartais :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 30/06/2010 16:53
Jau tie primieji kartai kokiu ju tik nebuve pas visus :D
...