NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Dar minute ir buciau baigus...

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/07/2010 10:25
Merginos, kaip jus elgiates, kai vaikinas baigia anksciau negu jus? Atrodo vioskas buvo sklandu, gera, uzkaitino, tu dregna ir tuko gal minuytes. Tariates su savo partneriu, kad pasakysite jam, kad jus JAU? Ar kaip?.... Po tokio sekso as lieku labai susinervinus...
Odgovori (10)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/07/2010 12:11
Pff..kaip keista, kad kažkas matuoja sexo kokybę orgazmų skaičium :))) baigė tai baigė - paprašyk, kad kitais būdais leistų tau pabaigti :] nors prašyt nereiktų, pats turėtų susiprast :))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/07/2010 12:24
Na nematau tame problemos, mano buves vaikinas tikrai pajausdavo kada as patirdavau orgazma. Jei netycia baigdavo anksciau uz mane, viskas prasitesdavo kunilingu ir pirstuku pagalba
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/07/2010 14:43
Siulau iskart sakyti - "laukiu nesulaukiu dar vieno karto".
Promijenjeno 2010 srpanj 14 14:46
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/07/2010 15:47
Gi gali paimti jo pirsta ir pradeti savo glamoneti. vaikinas tikrai supras, kad tau dar negana
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/07/2010 17:54
As tai sakau tiesiai: "kai pailsesi, as visa tavo" :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/07/2010 14:10
Didelio cia daikto, kita karta baigsi...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/08/2010 15:43
[quote='klasioke']As tai sakau tiesiai: "kai pailsesi, as visa tavo" :)[/quote]

teisingai, juk nemažai nesusipratėlių būna todėl mergina drąsiai turėtų tiesiai šviesiai rėžti, kad vyrukas baigtų savo darbą iki galo :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/11/2010 17:19
O čia jau kaip su kokia partnere. Man su viena mergina tiesiog net nesmagu, užlipa pora judesiukų ir aš jau nebegaliu tvardytis. Kad neapsikvailint tenka į svečius eit pasiruošus :) Arba per vakara porą kartų darom.

O su kita partnere atvikščiai budavo. Stengdavaus visaip, ir kaip triušis, ir lėtai, ir visokiom pozom kokiom tik nebandydavau, visa tai trukdavo mažiausiai puse val. ir dažniausiai tekdavo orgazmą imituot.. arba ji turėdavo rankytėm viską užbaigt..

Va dabar žmogau ir suprask, tai psichologinis gal reikalas, ar visgi fizinis..
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/11/2010 14:57
Reikia vadovautis tokia taisykle, pasitenkinai, patenkink ir kita :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/11/2010 19:18
nematau jokios problemos. Visu pirma man buna gera kai mano vaikinui gera. Jei nebuna zveriskas noras tuomet meiliai apsiviju kojytem apkabinu, pabuciuoju ir pasakau kad viskas gerai. O jei kulminacijos norisi ir man tuomet pasakau, kad ir man sikart reikia pabaigos :)
...