NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Koks putytės skonis?

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/07/2010 15:45
NIAM. Man labai įdomu iš berniukų gauti at siliepimų, koks putytės skonis? Ar visų skirtingas? Ar būna skanu, ar šlykštu?
Odgovori (59)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/07/2010 22:23
Jei tai būtų šlykštu, berniukų nepriverstum to daryti, ane :) O koks gali būti kūno skysčių skonis - aišku ne šokoladas :) Bet tas kvapas ir skonis labai jaudina ir į skonį niekas nesigilina. Čia lygiai taip pat galima paklausti, koks spermos skonis.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 26/07/2010 08:11
Oj, erotomanas, klausti koks putytes skonis ir koks spermos skonis - ne tas pats. Spermos skoni daznai galima gana tiksliai ivardinti, nes jis priklauso nuo valgyto maisto
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 26/07/2010 16:33
[quote='istroske']Oj, erotomanas, klausti koks putytes skonis ir koks spermos skonis - ne tas pats. Spermos skoni daznai galima gana tiksliai ivardinti, nes jis priklauso nuo valgyto maisto[/quote]

o aš su šituo nesutinku :))) sperma pakartėja nuo alkoholio..o daugiau skonio pokyčių per visą savo oralinio sekso praktikavimo karjerą nepastebėjau:)))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 26/07/2010 18:12
jeigu, JEIGU moteris pasitvarkiusi, ir siaip svari yra, tai ten is tiesu yra viskas gan malonu. jeigu moteris apsileidusi, nepasipraususi ar siaip higienos priesininke, tai br.... siaubas kaip slykstu buna. bee :) net pagalvoti nesmagu. o del vyriskos seklos skonio - bent jau kiek man sake, ir kiek paciam teko girdeti, tai labai priklauso nuo valgyto maisto :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/08/2010 01:35
sudyta citrina su silkutes padazu :D:D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/08/2010 12:09
Butent pas moteri labai svarbu higiena :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 25/08/2010 22:20
[quote='pamaldus']Butent pas moteri labai svarbu higiena :)[/quote]

o pas vyrą ne?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 11/09/2010 03:32
Siaip yra teke sutikti keleta merginu, kuriu skonis buvo... tragiskas...
Ir tai ne del higienos nebuvimo.
Mergina gali iseiti is dusho ka tik nusipraususi, svarut svarutele (aisku neserganti jokiomis ligomis),
taciau kvapas ir skonis yra toooks aitrus....
Gal nelabai vykes pavyzdys, bet tarkim vienas zmogus suprakaituoja ir jo prakaito kvapas gali buti net ir siek tiek malonus, o kitas suprakaituoja tai taip "trenkia" i nosi, kad norisi pasitraukt i sona.
Tai wa panasu skirtuma ir su putyciu skoniu esu pastebejes. Nuo ko to priklauso - nezinau. Bet cia labai mazuma.
Taip pat turejau kazkada partnere, kuri buvo laaaabai skani, saldi, zodziu fantastika.
O paskui po kokiu metu staiga eme ir pasidare rugstoka (ne viena ar du kartus), bet taip sekancius metus buvo visai kitokia..
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/09/2010 12:39
kiek man yra teke ragauti saves nuo vyro pirstuku ar nuo jo daikciuko, tai tikrai skanu.. o ir jis visada tuo megaujasi..
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/09/2010 16:09
higiena moteriai butina
+1
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/09/2010 10:20
higiena butina abiems
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 19/09/2010 13:34
[quote='Berries']kiek man yra teke ragauti saves nuo vyro pirstuku ar nuo jo daikciuko, tai tikrai skanu.. o ir jis visada tuo megaujasi..[/quote]
jo-putytes skonis tikrai saldus-kuo ji dregnesne-tuo saldesne
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 19/09/2010 16:31
Na,higiena butina abiems be abejoniu [d1] !!! O skonis taip pat ne vienodas [:)] !!! Is patirties galiu pasakyti [f71] !!!
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/09/2010 14:49
Yra teke juodukes ragaut,tai skonis neiprastas,bet gardus ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/10/2010 11:54
[f1] skonis buna visoks nuo mergytes meniu priklauso ,buna suriau bunaskaniau[f66]
...