NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

ieskau vaikino rimtiems santikiams

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/08/2010 08:21
eskau vaikino,pastovio...
Odgovori (49)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/08/2010 15:34
Cia zinok vaikina rasi tik sexui o paskui jau rimtiems santykiams, bet pirmyn ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/08/2010 16:44
Čia jau kaip kas interpretuos tą "rimtumą" :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/08/2010 12:45
pirmam puslapy parasyta "Pazintys xxx com – sex pažinčių svetainė sukurta tam, kad vyrai, moterys ir svingerių poros galėtų susipažinti, skirti pasimatymus seksui ir ne tik bei praleisti kupinas aistringo ir išradingo sekso naktis" tad kokiu rimtu pazinciu cia ieskai? cia tik seskas ir daugiau nieko.. rimtu pazinciu eik ieskot i pazintys.lt.. na nebent ne taip supratau tavo "rimta pazinty"? prasome paaiskint detaliau.. rimta tai cia jau ta kur prie altoriaus buna? ar ne?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/08/2010 17:22
Rimta - tai su nuolatiniu seksiuku. manyciau sitaip rimta :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/08/2010 16:58
Mano manymu merguzeles kol dar jaunos ir nepriklausomos esate,tai judekite nesivarzydamos,gulkites i lova vyro net vardo nepaklaususios,tiesiog selkite ir gyvenkite savo malonumui!!!
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/08/2010 20:10
aham, butu gerai manau, ypac tau :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/08/2010 18:21
Yra tu vaikinu,kur ir be sexo gali pagyventi kazkiek tai laiko :)
viskam savas laikas...as manau iskart vaikinui duot yra negerai,nes po to jis pagalvos-aha jai ji man taip greit dave tai ir kitam taip gali duoti :D
Viskam turi buti ribos..na bet jai tikit meile is pirmo zvilgsnio tai labai smagu :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/08/2010 18:02
tai aisku tegul selioja,kol jaunos,p*zda ne bala-neistaskys,nebijokit :D :D :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/08/2010 16:23
[quote='imantas22']Yra tu vaikinu,kur ir be sexo gali pagyventi kazkiek tai laiko :)
viskam savas laikas...as manau iskart vaikinui duot yra negerai,nes po to jis pagalvos-aha jai ji man taip greit dave tai ir kitam taip gali duoti :D
Viskam turi buti ribos..na bet jai tikit meile is pirmo zvilgsnio tai labai smagu :)[/quote]
o ka geriau laukti menesi du ar tris? suprantu gerai neduoti pirma karta bet antra kart jau nieko baisaus nematau
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/08/2010 16:26
kazkada buvau susimastes del tu duodi neduodi :D
Istikro manau uztenka iki puses metu palaukt,tiems kas neskuba.Nes laukt metu metus irgi kazkokia painiava gaunasi :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/08/2010 16:50
puse metu as tikrai neistverciau be sekso juk ne po 14 metu esame :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 25/08/2010 02:10
As irgi ieskau Rimtos.. :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 25/08/2010 10:57
[quote='Kidy']Yra tu vaikinu,kur ir be sexo gali pagyventi kazkiek tai laiko :)
viskam savas laikas...as manau iskart vaikinui duot yra negerai,nes po to jis pagalvos-aha jai ji man taip greit dave tai ir kitam taip gali duoti :D
Viskam turi buti ribos..na bet jai tikit meile is pirmo zvilgsnio tai labai smagu :)
o ka geriau laukti menesi du ar tris? suprantu gerai neduoti pirma karta bet antra kart jau nieko baisaus nematau[/quote]

vaikinam iš vis duoti negalima :) jei vaikinas pats pasiimti nemoka tai kokia iš jo nauda :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 25/08/2010 18:06
[quote='drelis']

vaikinam iš vis duoti negalima :) jei vaikinas pats pasiimti nemoka tai kokia iš jo nauda :D[/quote]

Geriau padaryt taip, kad ji norėtų imt - o tada tu sprendi ar duot ar ne :):)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 25/08/2010 22:56
visiskai sutinku su Dreliu. Tikrai neverta vyrams duoti, tegu patys pasistengia ir suvilioja :)
...