NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

as dar nekaltas

Unknown
Unknown
Posted: 11/09/2010 19:59
noreciau prarast nekaltybe su patyrusia mergina kuri galetu mane pamokyt :P
Replies (24)
Unknown
Unknown
Posted: 12/09/2010 23:46
[quote='auriuxsz']noreciau prarast nekaltybe su patyrusia mergina kuri galetu mane pamokyt :P[/quote]
geriau palauk kokios nors iskirtines, o ne su bet kuo ir bet kur.))) poto nors turesi ka prisimint gero apie pirma karta :P
Unknown
Unknown
Posted: 13/09/2010 11:45
negi taip sunku susirast realiai patinkančią mergaitę ir su ja patirt nuostabiausias akimirkas, o ne čia, atėjai žalias ir nori patirties įgyt...nu gerbk save nors kiek...:)
Unknown
Unknown
Posted: 13/09/2010 13:40
Žinau, kad su šituo dalyku gali būti problėmėlių... ne į visus mergaitės žiūri; o ką tada daryti, jei visi aplink jau vaikšto po du???
Unknown
Unknown
Posted: 13/09/2010 17:15
[e10] as irgi dar nekaltas [e10] gal kuri noretu atimt man ja [c7]
Unknown
Unknown
Posted: 13/09/2010 20:17
cia netinkama vieta.manai yra merginu, kurios noretu praleisti nakti su nepatyrusiu vaikinu? kokia is to nauda? manai nori, kad baigtum dar pries pradedant? :)
jeigu nori prarasti nekaltybe, pradek ziureti drasiau i vyresnes merginas. geriausia, kad vakarelis baigtusi namuose pas ja ar pas tave, jei turi ploto. jau ten prie reikalo gali issiduoti, kad esi nekaltas. Bet tik tuo atveju, jei kazkas vyktu nesklandziai.
Na, as esu pries sexa uz pinigus, bet siuo atveju galetu buti neblogas sprendimas. Susitaupyk pora simtu ir pirmyn
Unknown
Unknown
Posted: 14/09/2010 22:45
[quote='black_bed']Žinau, kad su šituo dalyku gali būti problėmėlių... ne į visus mergaitės žiūri; o ką tada daryti, jei visi aplink jau vaikšto po du???[/quote]
reikia biski pastangu ir ziures i tave.))) viskas priklauso nuo tavo super ego kaip jis issivistes, o realiai isvaizda nevisada daug ka lemia..))
Unknown
Unknown
Posted: 15/09/2010 11:10
nusipirk gera prostitute,po jos viskas eisis kaip per sviesta:)cia patarimas visiem nepatyrusiem
Unknown
Unknown
Posted: 15/09/2010 18:00
o pagal ka atrinkt kuri gera, o kuri ne, eiti per visas is eiles? :DDD ;) gal ir nieko variantas butu :D galu gale oj kaip daug patirties butu ir dar visokiausiu priedu prie to :D
Unknown
Unknown
Posted: 23/09/2010 13:58
kurios parsidavineja ne po 30-50 lt tos jau turetu buti geros ir jei vaikinas dar nekaltas, siulyciau tikrai nelaukti ir nepagaileti keliu simtu, bent jau pora mano pazystamu vaikysteje yra taip padare ir visikai nesigaiejo ;)
Unknown
Unknown
Posted: 27/09/2010 23:59
Noreciau ir as, man 23 bet as vis dar nekaltas, noreciau, jog kokia panele mane pamokytu
Unknown
Unknown
Posted: 28/09/2010 15:26
[quote='Airmix']Noreciau ir as, man 23 bet as vis dar nekaltas, noreciau, jog kokia panele mane pamokytu[/quote]
Na patarimu jau tau cia duota apsciai, tereikia susrasti tinkama :)
Unknown
Unknown
Posted: 3/10/2010 04:06
patarimu apsciai bet deje era visi igivendinami, pvz mae domitu mergina kuriai ne mao masia ar piigai domitu , o tokiu sias laikais jau ebeimanoma rasti, o tokia kuriai rupi tik vaikio fiasai esiori imti jau geriau i viesnami nueititen sumokesi nors zinosi uz ka. taip man 24 ir praktiskai galima sakyti eturejau santykiu, nes eimanoma rasti jokios merginos
Unknown
Unknown
Posted: 3/10/2010 12:18
Aš suprantu, kad galbūt nelabai draugaujat su kompais, bet internetu pakabint ką nors kartais irgi reikia rišliai rašyt ar bent pasistengt raidikes suspaudyt :) Dabar žiū, Tomai, kažkokia rimta bėda su "N" knopke :D
Unknown
Unknown
Posted: 8/10/2010 13:30
Gal neveikia ir zmogus nemato :D
Unknown
Unknown
Posted: 30/11/2010 23:59
o ką, verkt man dėl to? :)
...