NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Ne kiekvienai

Unknown
Unknown
Posted: 16/09/2010 16:52
Jei pas tave galvoje tik $, tai buk gera, eik skaityti kito skelbimo.
Jei nori visapusisko bendravimo ir uz gera nuotaika suteikta - paramos, parasyk.
Su isvaizda, issilavinimu ir bendravimu problemu, manau, neturiu (cia gi kiekvieno asmenine nuomone). Foto bus toms, kurios moka bent Lietuviskai be klaidu rasyti.
Aciu ir laukiu zavingu damu laisku.
Replies (32)
Unknown
Unknown
Posted: 16/09/2010 20:12
Nepakenktų ir pačiam tos "Lietuvių" kalbos pasimokyti...
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 09:41
oj oj ,lietuviu kalbos mokytoja atsirado :D gal nori mano diktanta patikrint ir istaisyt? :D
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 09:48
[f30] ziuriu sitam saite labai daug korepetitoriu [f10] yra visokiom sritim [d12]
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 10:02
O jūs čia prie ko? Irgi ieškot visapusiškai geresnių už jus merginų? Šaipausi ne iš jo klaidų, o jo reikalavimo mokėti be klaidų lietuvių kalbą, kai pačio rašyba auksu nežiba.
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 10:13
[quote='TavoMergyte']O jūs čia prie ko? Irgi ieškot visapusiškai geresnių už jus merginų? Šaipausi ne iš jo klaidų, o jo reikalavimo mokėti be klaidų lietuvių kalbą, kai pačio rašyba auksu nežiba.[/quote]

auksu neziba? zuika, jei nera Š raides, tai nereiskia, kad cia klaida :)
nori man pravesti egzamina?

o kad reikalavimas vienas ir gana paprastas, tai nepykite ant manes..nenorejau nieko izeisti, tik pasakyti, kad tusciavidures LAUK :D
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 10:14
[quote='TavoMergyte']O jūs čia prie ko? Irgi ieškot visapusiškai geresnių už jus merginų? Šaipausi ne iš jo klaidų, o jo reikalavimo mokėti be klaidų lietuvių kalbą, kai pačio rašyba auksu nežiba.[/quote]

O kodėl negalima šaipytis iš tavo šaipymosi? :D
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 11:05
[quote='Cabron']Jei pas tave galvoje tik $, tai buk gera, eik skaityti kito skelbimo.
Jei nori visapusisko bendravimo ir uz gera nuotaika suteikta - paramos, parasyk.
Su isvaizda, issilavinimu ir bendravimu problemu, manau, neturiu (cia gi kiekvieno asmenine nuomone). Foto bus toms, kurios moka bent Lietuviskai be klaidu rasyti.
Aciu ir laukiu zavingu damu laisku.[/quote]

Mldc. Pagarba.
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 11:14
[quote='Cabron']O jūs čia prie ko? Irgi ieškot visapusiškai geresnių už jus merginų? Šaipausi ne iš jo klaidų, o jo reikalavimo mokėti be klaidų lietuvių kalbą, kai pačio rašyba auksu nežiba.

auksu neziba? zuika, jei nera Š raides, tai nereiskia, kad cia klaida :)
nori man pravesti egzamina?

o kad reikalavimas vienas ir gana paprastas, tai nepykite ant manes..nenorejau nieko izeisti, tik pasakyti, kad tusciavidures LAUK :D[/quote]

Tai gal paaiškintum, kodėl tau tokios lituanistės reikia, jei pats net sakinio iš didžiosios raidės nesugebi pradėti? Tik jau nepradėk suokti, kad tai irgi klaida nelaikoma. O gražiai lietuviškai galima ir "švepluojant".
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 11:18
[quote='medutis']O jūs čia prie ko? Irgi ieškot visapusiškai geresnių už jus merginų? Šaipausi ne iš jo klaidų, o jo reikalavimo mokėti be klaidų lietuvių kalbą, kai pačio rašyba auksu nežiba.

O kodėl negalima šaipytis iš tavo šaipymosi? :D[/quote]

Aš nerealių norų nekeliu. Nesijauti kvailai, juokdamasis iš to, kuris juokiasi iš kito? Lyg ateitum į komikų vakarą ir pradėtum badyti pirštais ir juoktis iš besijuokiančių žiūrovų, o ne komiko...
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 13:14
[e8] grazios lupytes [f1]
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 13:35
[quote='TavoMergyte']O jūs čia prie ko? Irgi ieškot visapusiškai geresnių už jus merginų? Šaipausi ne iš jo klaidų, o jo reikalavimo mokėti be klaidų lietuvių kalbą, kai pačio rašyba auksu nežiba.

auksu neziba? zuika, jei nera Š raides, tai nereiskia, kad cia klaida :)
nori man pravesti egzamina?

o kad reikalavimas vienas ir gana paprastas, tai nepykite ant manes..nenorejau nieko izeisti, tik pasakyti, kad tusciavidures LAUK :D

Tai gal paaiškintum, kodėl tau tokios lituanistės reikia, jei pats net sakinio iš didžiosios raidės nesugebi pradėti? Tik jau nepradėk suokti, kad tai irgi klaida nelaikoma. O gražiai lietuviškai galima ir "švepluojant".[/quote]

as nesistengsiu keisti savo rasymo iprociu del kazkieno kitokio supratimo :)
vienintele klaida padariau ir galbut del skubejimo, kuria, beje, pastebejau tik pats, tai zodis "Lietuviskai" turi buti "l" mazoji
aciu, Lupyte
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 13:36
Gera tema: "Ne kiekvienai"...ištikrųjų respect tokiam vyrui, nes jis turi savo vertę, savo reikalavimus, nuomone ir savo vizija...o dėl lietuvių kalbos tai nėra čia ko ginčytis...aš tai suprantu, tai kaip nesugebėjima suregzti sakinio:)nu nevisi tobuli:)kiekvienas atranda savo pašnekovą:)
Changed 2010 September 17 13:37
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 14:19
[quote='zavute26']Gera tema: "Ne kiekvienai"...ištikrųjų respect tokiam vyrui, nes jis turi savo vertę, savo reikalavimus, nuomone ir savo vizija...o dėl lietuvių kalbos tai nėra čia ko ginčytis...aš tai suprantu, tai kaip nesugebėjima suregzti sakinio:)nu nevisi tobuli:)kiekvienas atranda savo pašnekovą:)[/quote]

ziurek atsirado ir neisizeidusiu merginu :)
malonu
Unknown
Unknown
Posted: 17/09/2010 20:13
Žavute, autoriui irgi nelabai pasisekė sklandžiai savo mintis išreikšti :D

Ieškau gražaus, protingo ir turtingo. Esu sena, baisi ir elgetauju gatvėj. Jei jau ieškom geresnių už save, tai ir aš prisidėsiu :D

O gal autorius korepetitorės ieškojai, o dabar bijai prisipažint? Suprantu, kai vyras ieško gražesnės ir jaunesnės, bet kad ieškotų mokančios lietuvių kalbą, kai pats klaidų daro, tai čia nebent su tikslu išnaudoti ją mokymuisi arba tu-ekstremalas. (klaida laikomas ir rašymas iš mažosios raidės sakinio pradžioje, bei skyrybos ženklų nepadėjimas bei tokie išsireiškimai kaip " uz gera nuotaika suteikta - paramos" (wtf? Nesupratau, ką šiais žodžiais norėjai pasakyti).
Unknown
Unknown
Posted: 18/09/2010 12:19
[quote='TavoMergyte']Žavute, autoriui irgi nelabai pasisekė sklandžiai savo mintis išreikšti :D

Ieškau gražaus, protingo ir turtingo. Esu sena, baisi ir elgetauju gatvėj. Jei jau ieškom geresnių už save, tai ir aš prisidėsiu :D

O gal autorius korepetitorės ieškojai, o dabar bijai prisipažint? Suprantu, kai vyras ieško gražesnės ir jaunesnės, bet kad ieškotų mokančios lietuvių kalbą, kai pats klaidų daro, tai čia nebent su tikslu išnaudoti ją mokymuisi arba tu-ekstremalas. (klaida laikomas ir rašymas iš mažosios raidės sakinio pradžioje, bei skyrybos ženklų nepadėjimas bei tokie išsireiškimai kaip " uz gera nuotaika suteikta - paramos" (wtf? Nesupratau, ką šiais žodžiais norėjai pasakyti).[/quote]

Jei jau kabinėtis prie smulkmenų...žodis "išsireiškimas" yra vertalas ir yra nevartotinas :))
...