NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Sex mokytoja?

Unknown
Unknown
Posted: 22/09/2010 19:08
Yra taip,esu 'bestuburis' 22 metų vaikinas,kuriam ne visi namie,nes per visus 22 savo trumpo gyvenimo metus - nesugebėjau savo 'draugelio' atvesti į doros kelią.Būdamas paauglys savo 'draugelį' marinavau ir laikiau 'užrakintą'..Tik bėda ta,kad jau nebe esu paauglys,o ir 'draugelis' 'marinavimo procesui' jau priešinasi.
Šiaip aš pats gyvenimu nesiskundžiu,mokslus baigiau,dirbu perspektyvų darbą,bei siekiu įdomios ir geros asmeninės karjeros,tik kaip ir visada,norint turėti kažką daugiau,nuolat reikia kažką aukoti,tai vat taip ir teko mano 'draugeliui' nelengvą dalią gyvenime kęsti...
Esmė tame,ieškau geranoriškos ir užjaučiančios merginos,norinčios padėti mano 'draugeliui'.
Priežastis - artimas ryšys su viena mergina,kuri ankščiau ar vėliau prives prie lovos reikalų,o lovos reikaluose mano 'bičelis' jokios patirties neturi,nes buvo etatinis darbo dirbo biržos lankytojos,o kitaip - bedarbis ištisus 22 metus.Dėl to,jog nesugebėjau jo įdarbinti visus tuos metus jaučiu didžiulį diskomfortą ir nepasitikėjimą savo jėgomis,ko negalėčiau pasakyti apie kitas gyvenimo sritis.
Jeigu tokia atsirastų,mokytoja su aukštuoju išsilavinimu,būtų malonu sulaukti laiškų,žinoma dabar visi pedagogai skundžiasi,kad jų nieks negerbia ir jiem moka mažai arba išvis pinigų nemoka,tai šiuo atveju 'mes' galim ir mokūs klientai pabūt.
Replies (12)
Unknown
Unknown
Posted: 22/09/2010 19:50
oj oj oj... iskart sakau.. niekada neprasyk uzuojautos, gailescio ir visu panasiu dalyku is moteru... ;) pamoku taipogi.. Ypatingai tame reikale :D jos to nemegsta, todel siulau greit greit greit perdaryt savo laiska ;D (patarimas is salies) :):):)
Unknown
Unknown
Posted: 22/09/2010 19:55
Babilonai,užuojautos aš ir neprašau,nes man jos paprasčiausiai nereikia.Aš kalbu apie paslaugą,o tarpas tarp paslaugos ir užuojautos yra didelis.
Gal laiško esmę kitu kampu supratai.
Unknown
Unknown
Posted: 22/09/2010 20:05
"Esmė tame,ieškau geranoriškos ir [b]užjaučiančios[/b] merginos,norinčios [b]padėti[/b] mano 'draugeliui'.
na greitai permeciau teksta akimis ir sito sakinio sprendziau :) na jei tikslas toks, tai ok. sekmes paieskose :)
Unknown
Unknown
Posted: 22/09/2010 20:21
Che che che :) ,Bibilonai,žmogau,čia gi metafora,matafora! :)
Unknown
Unknown
Posted: 22/09/2010 23:19
Moterys, vien uz pastangas jam priklauso sis bei tas! Linksmai susiskaite :D
Unknown
Unknown
Posted: 23/09/2010 07:48
"Draugelis" - tik įrankis, visą pagrindinį "darbą" nuveikia visai ne jis. Kuo greičiau įsisavinsi, kad svarbiausia žmogaus erogeninė zona, nepriklausomai nuo lyties, yra ne tarp kojų, o tarp ausų - tuo greičiau reikalai pajudės iš mirties taško. Buvo laikai, kai tiek aš, tiek mano pirmas berniukas, buvom visai žali ir iki to laiko "bedarbiai" - tikrai smagu buvo naujas teritorijas atrasti kartu :)
Unknown
Unknown
Posted: 23/09/2010 09:00
tai gal vyrukas darbo neranda ta pasakyti norejo
Unknown
Unknown
Posted: 23/09/2010 12:42
mergos, duokit jam, gi cia 2 sekundziu reikalas :DD
Unknown
Unknown
Posted: 23/09/2010 16:34
kas cia per labdaros prasymas :D
Unknown
Unknown
Posted: 23/09/2010 16:36
apsiverksiu tuoj kad tas draugelis toks nelaimelis :D
Unknown
Unknown
Posted: 23/09/2010 19:30
Ot laikai atejo, net "draugeliams" reikia tik aukstujo :D Parpastai arba ieskai prostitutes [as taip suprantu uzuominas apie parama?] arba moters su aukstuoju, arba labai labai brangios prostitutes su aukstuoju, bet jei ne vienos "pamokos" reikia, kazin ar ilgai issimoketu "aukstojo mokslo" paslaugas, koks "perspektyvus" jaunuolis bebutu :)
vnz, skelbimas humoristinis, nuteikia gerai, bet vistiek tokius raso tik vienoki ar kitokie nevykeliai :) i mokytojas nesisiulau :)
Unknown
Unknown
Posted: 27/09/2010 00:15
na va, moteris pasake savo nuomuone... netaip parasei savo zinute.. reikejo rasyti, kad pamokinsi merginas.. nesvarbu, kad pats nieko nemoki, bet turbut butum susilaukes zymiai daugiau demesio ;)
...