NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

21 m mergina laukia Merginos/First time/Klp :)

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/06/2010 13:35
Jau keleri metai kaip galvoju apie merginas :) o apie vaikinus pradedu is vis nebegalvot. Nesu patyrusi merginos meiles, bet tikiuosi kada nors gyvenime tai patirti. Zaviuosi merginos groziu, kaip ji kalba, eina ir kvepia... mmm... kaip gera pagalvojus :) Tikrai laukiu Taves savo sirdeleje ;)
Odgovori (10)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/06/2010 14:04
Esu liekna ir tikrai simpatiska panele. Dabar seksas nedomina, svarbiausias siuo metu yra bendravimas ir gero laiko praleidimas, o po to jau laikas parodys. Esu rimtesnis zmogutis :) kas suprato mane ir ka sudominau rasykit ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/06/2010 14:28
Jau keleri metai kaip galvoju apie merginas :) o apie vaikinus pradedu is vis nebegalvot. Nesu patyrusi merginos meiles, bet tikiuosi kada nors gyvenime tai patirti. Zaviuosi merginos groziu, kaip ji kalba, eina ir kvepia... mmm... kaip gera pagalvojus :) Tikrai laukiu Taves savo sirdeleje ;)

P.S.
Esu liekna ir tikrai simpatiska panele. Dabar seksas nedomina, svarbiausias siuo metu yra bendravimas ir gero laiko praleidimas, o po to jau laikas parodys. Esu rimtesnis zmogutis, kas suprato mane ir ka sudominau rasykit ;)

[email protected]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/06/2010 14:21
Jei dar domina buk gera parasyk man ;*
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/06/2010 22:13
butu labai malonu sutikti miela bendraujancia ir simpatiska panele Vilniuje :)
domina viksas nuo laisvaliakio praleidimo, bendravimo iki artimenio bendravimo :)
Neieskau pastovios partneres sexui, tiesiog drauges su kuria buciau turejusi kiek artimesni kontakta. :)
nenoriu izeisti... domina tik aukstos paneles pati esu 181 ugio..
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 10/12/2010 01:10
Mielai susipazinciau su panele....:) esu is Klaipedos.....
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/01/2011 22:38
noriu pamegint su mergina esu truputi padety tad jai tai negazdina palikit nr
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/01/2011 22:15
noreceu pabendraut su moterim [quote='VipPerlita']Mielai susipazinciau su panele....:) esu is Klaipedos.....[/quote]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 11/02/2011 20:36
tai parasyk man laukiu[quote='VipPerlita']Mielai susipazinciau su panele....:) esu is Klaipedos.....[/quote]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/07/2011 05:45
susipazinciau su panele ivairiapusiskam bendravimui klaipedoje [email protected]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 31/08/2011 00:59
noreciau ir as pameginti. gal atsiras kokia mergina..? sunkoka kazka surasti..
...