NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Vedes iesko slaptu pasimatymu

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/07/2010 16:30
Saunus vedes vyrukas, megstantis intriga, romantika ir aistra su malonumu pabendrautu su Merginom ir Moterim ivairaus amziaus...
Domina trumpalaikiai slapti susitikimai. Bet taip megstu ir seip maloniai paplepeti prie kavos puodelio ar tiesiog gero filmo...
Moku isklausyti ir megstu issipasakot. Esu linksmas ir paprastas, aistringas ir svelnus, be zalingu yprociu ir ikirumo...
Lauksiu ziniu nuo nuostabiosios lyties atstoviu!
Odgovori (10)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 10/07/2010 16:38
O kam tau zmona reikalinga?[f72]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 11/07/2010 20:58
Zmona yra zmona... Ji seip yra saunuole, bet po kurio laiko hormonai bei dar keleta vyro igimtu genu dar savo. Gal tai skamba ir beprotiskai, bet man atrodo tai nera naujiena... Svarbiausia istikimam sirdimi but, gal nevysai vykes paaiskinimas,
gal ir poelgis mano yra gana negarbingas zmonos atzvilgiu, bet yra kaip yra... Todel, labai laukciau sauniu pasiulymu ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/07/2010 14:23
Kaži, ar jai patiktų - tu šaunulė, bet.. [d11] O jai meilužį irgi leidai įsitaisyti? ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/07/2010 15:05
Na oficialaus leidimo tikrai duota nebuvo, ir man tai beabejo nepatiktu jei suzinociau, bet ir zinau kad nekelciau pavydo scenu, o tiesiog pats negrauzdamas saves, karts no karto nusizengciau nuo kelio. Nes pas mus seimoje viskas gerai. Bet isesmes, manau kad neteisingai laikytis poziurio kad vyrai gali eit i kaire o moterys ne. Visi mes zmones, ir nuolat buti su vienu zmogum metu metais tikrai gali nusibosti. Surasti laime sieloje ir sirdyje yra zymiai sunkiau nei kuniska laime. Todel istikimam reikia likti sirdi. :)
Gal per protingai pabandziau apratyti savo nuomone, nors zinau kad daugelis jos tikrai nepalaiko.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/07/2010 21:41
Nemoralizuosim, bet tik norėjom paklausti, kiek jau esate vedę, kad jau spėjo žmona atsibosti ?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/07/2010 14:06
Virs dvieju metu, bet buvo nescia, manau tai ir padare didziausia itaka tam kad pradedi kraustyti is proto... :-/
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/07/2010 04:20
ko jus kimbat pie zmogaus.. manau maladiec cia pavarei.. monotonija yra didziausias vyru priesas. su ta pacia tikrai nusibosta.. tik aisku to moterys niekada nesupranta ir nesupras
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/07/2010 22:43
Tu iš pradžių padaryk savo moterį laiminga, tada apie antrą galvok ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 00:02
man pvz. irgi smalsu, kas ten jau tokio nutiko, kai ji buvo nėščia?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 11:02
moterims yra taip pat kaip ir vyrams, taigi cia nereikia, ko kaltinti ar teisti :D
...