NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Grupinis seksas: i kurias skylutes?

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/07/2010 14:37
v+m+v. Kas labiau patinka, kai duria i abi skylutes, ar kai vienas vaikinas dursto, o kitam atliekamas oralinis?
Odgovori (26)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/07/2010 17:32
DP moterį varo iš proto :) O jei į burnytę pasijungia trečias - tai iš viso samonės aptemimas :) Bet moteris turi visa save atiduoti savo vyrams, kad pajaustų tokią palaimą.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 09:54
praeitam gyvenime buvai moterim? :)))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 12:29
Mergina, kai pabendrausi su tiek moterų kiek aš, tada kitaip kalbėsi :) Ką jūs ten, jaunuoliai, išdarinėjat apsvaigę klubuose,- visai neįdomu. Mes vertiname sekso kokybę, o ne beprotišką partnerių kaitaliojimą. Nieko asmeniško :)
Promijenjeno 2010 srpanj 21 12:41
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 12:49
[quote='erotomanas']Mergina, kai pabendrausi su tiek moterų kiek aš, tada kitaip kalbėsi :) Ką jūs ten, jaunuoliai, išdarinėjat apsvaigę klubuose,- visai neįdomu. Mes vertiname sekso kokybę, o ne beprotišką partnerių kaitaliojimą. Nieko asmeniško :)[/quote]

o čia prie ko? :) man tai neįtikėtinai keista, kai vyras kalba, ką dievina moterYs..:))) gali sakyt "mano moteriai patinka" ar pan, o ne moterys dievina ;) no offence, tiesiog sexas yra toks subtilus reikalas ir kas patinka vienam, tas kelia nulį emocijų kitam ir su patirtim tai nevisada turi kažką bendro ;) manau kaip toks patyręs:) turėtum tai suprasti :)) o dabar skaitau ir kiekvienam poste matau tamstos pasisakymus kaip kažkokią absoliučią ir nenuginčyjamą tiesą, kuri iš tikrų nėra nei nenuginčyjama, nei tiesa ;) o apie mano sexualinę patirtį tu nežinai nieko, taip kad..:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 13:26
:) As link Erotomano nuomonės :) Svarbu labai, kad tie du vyrai labai trauktų merginą :) Ir kad jiems ji būtų aistros objektas :)
Mano patirtis tuo klausimu per skurdi :) Bet tarkim fantazijose jaudina būtent Erotomano prašytas variantas :)
T.y. aš tas fantazijas labai noriai naudoju žaidimuose su savimi :)) Butent su tuo "double" plius trečias :))
Kai kada ir kai buna 69 pafantazuoju tai :)

O mergaitė taip ir nedrįso parašyti, kad ir tai jog jai pvz grupinis yra is vis visas nesusipratimas :)?
Dabar nutylėjo ir suirzo dėl kažkieno išsakytos nuomonės :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 13:33
As gal visgi atsisakyciau +3 i burnyte. Tiesiog manau kad butu sunku susikoncentruoti stengiantis patenkinti kazka oraliniu
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 13:34
esmė ta, kad aš savo nuomonės šia tema aš apskritai neišsakiau, tik parodžiau susierzinimą dėl KAI KIENO per didelio susireikšminimo ;)
į temą - man grupinis priimtinas, seksas su dviem vaikinais yra net labiau nei priimtinas, o netgi labai mėgiamas ir yra neretas dalykas mano miegamajame, o DP aš mėgstu (ne tik su dviem vaikinasi bet ir pvz su vienu, dar panaudojant žaisliukus). žinau ką reiškia ir visų trijų skylučių užėmimas vienu metu. bet pažįstu ir moterų, kurios yra bandžiusios, bet joms nei patiko, nei malonumo suteikė. tai tiek. (variantas, kad partneriai netinkami - atkrenta).
p.s. nesu šalininkė visų aprašymų su smulkmenom "nuo ko sustandėja mano speneliai" ar "kas ką ir kur ir kiek kišo", bet jei jums taip įdomu ir norite įvertinti mano sexualinį apsišvietimą ir patirtį, kitą kartą galėsiu ir vizitą pas ginekologą aprašyt, bus kažkas panašaus ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 15:06
Įdomi diskusija užvirė ne įtemą. Atsiprašau, jei ji buvo mano iniciuota. Toliau susilaikysiu nuo komentarų vienos panelės atžvilgiu.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/07/2010 15:18
Nu va graziausia pykciai is niekur kaip mazi vaikai :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 22/07/2010 09:42
prie ko čia pykčiai? :))) meilė ir taika ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/08/2010 13:46
Geriau kai vienas kisa, o kitam darai oralini :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/11/2010 11:24
[quote='paskutine']Geriau kai vienas kisa, o kitam darai oralini :)[/quote]
pritariu[f83]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 11/11/2010 16:25
as palaikyciau loretos nuomone, man trecias i burnyte nereikalingas...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/11/2010 13:36
taip tai tikrai yra nelengva :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/03/2011 19:41
[quote='Adelaide']as palaikyciau loretos nuomone, man trecias i burnyte nereikalingas...[/quote]

Prisidedu, per sunku susikaupti kad oralinis kokybiskai gautusi. Suprantu kad moterys turi multitaskingo funkcija bet siuo atveju geriau nesiblaskyti, atsipalaiduoti ir megautis.
...