NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Baigimas į burnytę. Ar įspėjate merginas?

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/08/2010 12:44
Sveiki, šį kartą noriu paklausti, ar įspėjate merginas prieš baigdami? daugumai merginų nepatinka spermos skonis, todėl smalsu, ar naujoms partnerėms pranešate, kad laiminga pabaiga jau čia pat, ar "nustebinate"? :)
Odgovori (11)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/08/2010 13:13
Patyrusios moterys puikiai jaučia vyro artėjančią kulminaciją burnytėje. Taigi, jei to nenori, tai ir paleidžia vyrą iš burnos ir daveda iki orgazmo kitaip, o kaip čia jau fantazijos reikalas. Taktiškas vyras niekada nereikalaus damos, jei jai tai nepriimtina, o jei priimtina, tai ji ir priims iki galo. Tai matosi net iš moters veiksmų ir judesių, bei veido mimikos. Vyras lygiai taip pat supranta, kuri tai toleruoja, o kuri - ne. Bet dažnai aistra taip užvaldo, kad nelabai į tai kreipi dėmesį ir tik jau nuo moters priklauso, kaip ji pasielgs.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/08/2010 15:30
Man malonu, kai baigi i burna ir megrina dar palaiko varba burnoj svelniai ciulpdama, bet... tikrai per prievarta niekas nieko nedaro...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/08/2010 12:12
visada perspeju,nesvarbu ar tai nauja partnere ar ne :) buna ir taip kad panos pacios pasako iskart kad galiu baigt y burnyte :P
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/08/2010 14:37
As taip pat nieko nedarau jei merginai tas ne prie sirdies :P
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/08/2010 15:01
[quote='robocop']As taip pat nieko nedarau jei merginai tas ne prie sirdies :P[/quote]


Klausimas ne tame - darai ar ne, o ar perspeji!!! Manau kad susitarti reikia ish anksto, nes kai pabaiga arteja, tai jau ne iki geru manieru buna :)))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/08/2010 17:41
O as nieko neperspeju... Kazkaip kvailai skambetu jei klausciau ar galiu baigti tau i burna
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/08/2010 15:45
Blyn,prisimenu viena atveji kai mylejausi su viena mergina is xxx,daro man ji oralinuka...sakau mažule pareina man tuoj šausiu i burnytę,ta sako šauk...ir kai dejau mižaltaškę srovę i burnyte, ta tik atšoko aš išsigandau ir taip nejaukiai pasijaučiau...jofana sakau ir ka tu man iščiulpei tokio?...:) nuo to laiko bijau baigti merginom i burnytę....:0
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/08/2010 17:20
Brokeris :D:D:D tai kiek tu laiko viska kaupei?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/08/2010 21:36
Specialiai nieko nekaupiau...:) bet man rodos visa prostata isciulpe...cha cha cha...:) beje pagerejo slapininimasis...cha cha cha....:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/08/2010 14:03
[quote='brokeris']Specialiai nieko nekaupiau...:) bet man rodos visa prostata isciulpe...cha cha cha...:) beje pagerejo slapininimasis...cha cha cha....:)[/quote]
Kazka jau cia i pievas nusikalbejai :|
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/08/2010 14:45
Aš gi čia perkeltine prasme parašiau apie prostatą,žinau kur ji gi randasi...:) Psipyzdavojamui parašiau,be spermos ką dar gali mergina iščiulpti iš pimpio?...cha cha cha...
...