NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

visiems

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/08/2010 01:27
atvarykit y kauna pamatysit kokios cia mergos kas nepatiks is kart y nosi gausit o vilnietes tai tikrai pradejo keltis kokios buvo anksiau nepalyginsi . o jai vaikinas merginai paraso narmalei kaip sekas ar ten labas tai yra naturalu ir mandagu mano nuomone tai galetu ir atrasyti jai kaskas nepatiko lai paraso (tu ne mano skonio atsiprasau) nu ir viskas . o jai nori kad nerasytu tai budas yra vienas pasalinti anketa ir bus ramu [f45] ar ne tai .o tos kur kelesi tai virukai nekreipkit demesio jos ir kaip 60 m bus gales keltis tik tiesa bus jos senmerges . ir tam yra is gyvenimo patarles duoto grazes reikia pist , o su narmaliom gyventi[f53]
Odgovori (12)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/08/2010 10:21
Vat tu tai cia gryna tiesa suskeliai :)
gera tavo nuomone...Su fyfom reikia elgtis kaip su kurvom,o su paprastom,kaip su princesem :D
Bet gaila is tiesu,kad vilniuje mazeja ir labai paprastu ir normaliu merginu ;/ kas is to,kad keliasi.
ne visoms dar lemta but ypac graziom iki 40metu :D po to jau nebeziuri i tokias susirauklejusias,tipo dar bando savo spakliais teptis :D o is jau beveik jokios naudos nebe buna :D abejoju ar kokiam vaikinui patiktu ryte atcikelus pries save pamatyt bebra :D
mano nuomone geriausia turet paprasta per viduriuka mergina,nes tik taip gali ilgai ir niekeno nevarzomas isdraugaut ir but laimingas su ja :)
nesakau,kad vaikinam nepatinka ir grazuoles :D aisku patinka,nors ir vaiksto su paprasta,beveik kiekvienas vaikinas vistiek ziuri i grazesne.bet tik paziuri ir vel akytes nuleidzia..o man tai vienodai sviecia visos merginos ar grazi ar negrazi koks skirtumas,na per daug negrazios irgi nepatinka :D
SVARBIAUSIA MERGINOS VIDUS,bet jau siais laikais mazai kas ziuriu,cia labiau manau is paprastesniu zmoniu..cia galiu rasyt ir rasyt grina tiesa ir apie merginas ir apie vaikinus,apie bendravimus,kaip issaugot santuoka ar teisiog draugyste,a ka tik norit,nors atrodau gal is isores ir jaunas,bet tikrai ne durnas,kaip dauguma,prisidirba ir po to nezino kur detis,nes lieka kalti....
ZODZIU CIA PASAKOS BE GALO,SIU LAIKU ZMONEMS :D ZINAU TIK VIENA,BUNI IR GYVENI PER VIDURY IR VISKAS ATEIS SU LAIKU TIK TAM KANTRYBES REIKIA TURET...:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/08/2010 12:33
Kazkokia padrika kalba kurios neimanoma suprasti
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/08/2010 13:01
aha, ir dar tikisi, kad jiems atrasys. ne visos juk nori su berasciais prasidet :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/08/2010 15:11
Kai noresiu tai ir pasieskosiu,nieks nesake,kad ieskau merginos ar kazkokiu meiluziu :) :P
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/08/2010 15:14
Draugas yra pasakes - visos bobos kurvos,nori nenroi jis vistiek irodys ir bus teisus : )
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/08/2010 18:08
Tai su idomia publika tavo draugas bendrauja. Tokie tokius randa, ane?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/08/2010 20:46
na,kad ne :D
pagyvensi ilgiau,gal dar proto igausi ir suprasi :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/08/2010 16:03
Imantai, pagyventi ilgiau tai tau reikia :) Merginos siuo atveju teisios
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/08/2010 17:05
Man patinka normalus ir paprasti zmones,o ne pasipute kazkokie :)
Nenoriu as cia su nieko pyktis nei ka...Kiekvienas is musu yra skirtingas,o jai nepatinka kas kartais tai galima graziai atctumt arba nusileist..Nematau as cia nieko blogo,bet jai pas zmogu ego neleidzia tai jau jusu bedos :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/08/2010 05:11
Padarė ši tema mano vakarą. Ypač pirmas sakinys šio vaikinuko. Tobula.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 24/08/2010 13:47
Tiek Kaune tiek Vilniuje yra tu pasikelusiu paneliu :P
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 26/05/2011 14:38
:D nesinervuokit del tu pasikelusiu... "v semje ne bez uroda"(seimos nebuna be pabaisos) tiek ir moteru buna keistu, bet vyru irgi trenktu pakanka!!!! O jei ieskai su kuo permiegot tai i harakteri neziurek, ryte tau bus nusispjaut :)
...