NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Lašiniai lovoje

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/09/2010 16:08
Chebra, ar lašiniai (svoris) trukdo seksui?
Odgovori (92)
1 2 ... 7 »
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/09/2010 17:08
Kalbant apie svorį, aš visgi turiu savo nuomonę. Mano manymu anstvoris - vienas iš apsileidimo ar tiesiog valios neturėjimo požymių. Ir liurlantys lašinukai manęs tikrai nejaudina. Žinoma, jei žmogui tai netrukdo, tuomet jokių problemų...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/09/2010 21:59
nu nebutinai jau ten virsvoris reiskia zmogaus apsileidima, yra gi visokiu to priezasciu, nuo letos medziagu apykaitos iki endokrinologiniu ligu. o be to yra gi tokiu kuriems patinka kai pas mergina yra uz ko paimt, zodziu skonio reikalas :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/09/2010 09:04
[quote='anuarda']Chebra, ar lašiniai (svoris) trukdo seksui?[/quote]

Žiūrint kosk tas viršsvoris, jeigu nedaug tai ne. Šeip čia skonio reikalas.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/09/2010 13:29
jokiais budais, lasiniai lovoje man ne draugas :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/09/2010 13:38
Matuosi iš kart, kad mergina save prižiūrį:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/09/2010 13:54
Fūūūūūū, storos karvės von
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/09/2010 14:14
kuda mesyte niam niam skanesne..:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/09/2010 14:22
dar nesutikau tokio kuriam mano lašiniai lovoje butu trugdę
+1
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/09/2010 23:52
oi tik nesvaikit kad trukdo :*
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 07:24
man tikrai netrukdo ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 16:23
[quote='adelina']dar nesutikau tokio kuriam mano lašiniai lovoje butu trugdę[/quote]

Nes tie, kuriems nepatinka apkūnumas, ir nesigultu kartu.
As nesu kudute, ir man teko ishgirsti pastabu del svorio... labai nemalonu
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 20:57
Jei moteris nori numesti svorio, tereikia vyro, kuris ne tik ja dulkintu, bet ir velniukus akyse uzdegtu..Nezinau ar velniukai, ar geras falas, bet antsvorio kaip nebuta...Aisku, by..i pasiulyti gali visi, o vat su velniukais ne koznam pabaznam ikandama...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 22:04
Prie gero vyro lasiniai,kaip mat istirpsta...
Vyru,kurie,,velniukus akyse uzdega,,-labai mazai...jei toki sutinki,tai minus 10kg per savaite...geriausia dieta...
Patinka ,,ryzi,,-jie tokie ugningi ir istvermingi... :-))
Toks atsilieptu-istirpciau,kaip pernykstis sniega saulei pasvietus...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/09/2010 01:48
ar lasiniai trugdo:))??? chia kaip anekdote, ar imanomas vyro ir moters santykiai per atsuma? taip imanoma jei atsutmas trumpesnis nei vyro organas.

siaip labai gerai dega lasiniai jei moteris ant virsaus ir aplamai jei juda o neguli kaip rastas:) bet manau chia kalba eina ne apie tokius lasinius kur kaip googlej gali pamatyt kad reikia pakelti 25 kg kad atkastum ta vieta:)) o siaip kaip ir jums merginos nepatinka lasininiai pilvoti bernai, taip ir mum nepatinka lasinines moterys, galu gale tai gali sukelti ligas per didelis antsvoris:) kiekvienas gali rast 1-2 valandas i diena pajudet ir padegint , tad nereikia visos kaltes suleisti apykaitai medziagu ar dar kam. tingumas ir abzhorishkumas didziausia problema, kai matai kokiam makdake ateina jau ir taip nekuda mergaite ir dar pasiima didziausia hamburgeri su kuo daugiau majonezo, tai ko noret:)))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/09/2010 14:14
man asmeniškai žymiai baisiau yra kūdos neprisižiūrėjusios mergos su suglebusia oda ir celulitu, kreivom kojom, peroksidu išbalintais ir slenkančiais plaukais, juodom panagėm, arklio veidu, be smegenų ir t.t.. o lašiniai lašiniam nelygu..
p.s. aš ir nesutikau tokio kuriam trukdytų..anaiptol :)
...