NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

ieskau drasios merginos is kauno, keista bet rasau cia..

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/09/2010 22:58
Laba, man 22:) nesu lb fotogeniskas, na nzn:) Atrodo esu drasus, bendrauju, zodziai liejasi laisvai, bet kai reikia liesti paliesti, ir daugiau kazka nuveikti, as sustoju..nzn turbut esu drovus, jau seniai patyriau ka reiskia du kunai vienas ritmas, delnu susikabinimas, iejimas, judesys pirmyn atgal, greitejimas, visiska kunu trintis, dregme, artejimas link tikslo, alsavimas, proverzis, stiprus apkabinimas ir galu gale atodusis:) Kazkaip man reikia emocinio rysio..arba drasios vyresnes merginos, kuri prasiverztu pro mano drovuma ir pazadintu mano visko istroskusi zveriuka..Nebenoriu buti susivarzes, noriu myletis ir myleti:) visko noriu greitai nes nepatyres daug, bet turiu visas savybes tokia kaip istikimybes, atsidavimas, tiesiog kunas nepatyres...nuo tokios patirties prasidea ritmi santykiai...blem jau daug prirasiau, pirmam kartui uzteks.P.s sis penkt ir sest vienas bute;P ir na butu malonu kad atsilieptu drasi selme:P surengtumem koki romantiska vakara:) kuo jis pasibaigtu nzn:) galbut ir tuo ka apibudinu du kunai vienas ritmas:) jei zinoma mano drovumas dingtu:)
Odgovori (3)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/09/2010 23:01
p.s cia retai busiu:) mano email: [email protected]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 16:06
Pranesk po savaitgalio kaip sekes :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/09/2010 01:27
arba nori ijungti "auka" arba esi nekaltas:) o gal per daug i kumsti varai, nes kai vaikinas tikrai nori dingsta visas drovumas, kai tikrai reikia gali nuvaziuot i bet kuri miesta ir rasti "drauge" belekur parduotuvej, knygyne, ar net baznycioj... aishku jei lauksi kol kas tau paskambins:))) aka " ash sutinku atsiduot" nemanau kad pavyks:) nebent uzh mat. parama
...