NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Neistikimybe

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 12:38
Kaip manote ar kartais pabuti neistikimam/ai sveika? Ta prasme pabegti nuo rutinos ir monotonijos.
Odgovori (12)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 13:51
Mano manymu jeigu jau pradėjai [b]rimtus santykius[/b], tai automatiškai negali būti neištikimas. Bent jau aš negalėčiau išduoti.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 14:06
viskas priklauso nuo požiūrio... kas yra neištikimybė?
su kiekvienu žmogumi kiekvienam žmogui yra vis kitaip ..
Man neištikimybė yra tai kai darau kažką tokio ko negalėčiau daryti antrai pusei matant
todėl aš ištikimas tiek su moterims tiek su vyrais :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 16:03
[quote='P4sh1k']Mano manymu jeigu jau pradėjai [b]rimtus santykius[/b], tai automatiškai negali būti neištikimas. Bent jau aš negalėčiau išduoti.[/quote]

net keista tokiam saite tokius zodzius matyt :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 17:36
niekada negalėčiau atleisti išdavystės..o jei žmogų ištikrųjų myliu negalėčiau jo išduoti. Nors niekada negali spjauti į šulinį, paskui dažnai tenka iš jo gerti..bet kai kurių principų gyvenime stengiuosi laikytis.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 17:52
pagalvokit patys ar noretumet buti uzduoti ir gausit atsakyma
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/09/2010 21:45
isvis ka cia veikia tie istikimieji .sedekit onej,ar kur ten.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/09/2010 01:15
ka zodis reishkia sveika:)?? jei kalba apie fizinius poreikius tai taip sveika nes per ilgai laikant savyje susikaupusia sekla , jau nesveika:)) bet jei turi antraja puse ir slaptai lakstai i sonus manau, problemos kitur, nes neistykimybe neatnesa problemu i namus , tai problemos priveda prie neistikimybes:) tad jei jau kyla minciu but neistikimam (be pritarimo antrosios puses ir susitarimo) tada manau tokia sajunga netrux ilgai.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/09/2010 02:57
[quote='tindirindis']isvis ka cia veikia tie istikimieji .sedekit onej,ar kur ten.[/quote]
db gal geriau pasidare issiklykavus :D ?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/09/2010 12:26
Sutinku su ta mintimi, kad jei kyla seimoje problemos ir priveda prie neistikimybes.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/09/2010 15:33
Sutinku, kad neištikimybė tikrai problemų poroje padarinys, tačiau tie kas mano, kad tai padės tas problemas išspręsti labai klysta. Na, nebent nauda gali būti tai, kad tas problemas paryškins ir greičiau prives nevykusius santykius prie pabaigos. Tačiau, manau yra jo arba jos partneriui žymiai mažiau skausmingų būdų tiems santykiams baigti. Nesmerkiu tų, kurie tai daro, visi turi savas priežastis. Bet, pats nemėgstu bendrauti su ištekėjusiomis merginomis. Pats esu laisvas, tai kam slapstytis, ką nors apgaudinėti, kai yra tiek daug laisvų žavių?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/09/2010 21:50
Neištikimybė labai senas žmonijos reiškinys. O atsiranda jis dėl kelių priežasčių: pabosta seksualiai vienas kitam, atsiranda rutina, o seksas yra tik iš pareigos ir kita - fiziologinė, nes žmogus iš prigimties (ypač vyrai) yra poligamiškas. Toliau jau visuomenės normos, religija ir dar bala žino kokie įsitikinimai. Mes šią problemą išsprendėme jau pakankamai senu ir visame pasaulyje (apie 30% porų) priimtinu būdu - svingavimu. Aišku, daugelis sakys, kad labai sunku nugalėti moralines nuostatas ir kaip jaustis vienam priešais kitą, bet tai praeina. Mes esame, klasikine prasme, neištikimi, nes keičiamės partneriais, neturim pavydo ir gėdos jausmo. Tačiau, neištikimybę vertinam tik tada, jei nuslepiam faktą vienas nuo kito, o jei ramiai pasisakom, kad noriu to partnerio ir sutariam vėliau papasakoti visas smulkmenas - tai neskaitom neištikimybe. Aišku, tokia galimybe niekas iš mūsų nepiknaudžiauja ir nelaksto į kairę ar dešinę... Va tokia mūsų filosofija. O apie svingo reiškinį galite paskaityti mūsų bloge. Ten pakankamai aiškiai viskas išdėstyta.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/09/2010 02:22
[quote='pasibandom']Kaip manote ar kartais pabuti neistikimam/ai sveika? Ta prasme pabegti nuo rutinos ir monotonijos.[/quote]

Neistikimybe tai kartu geris ir blogis (nelygu is kurios puses paziuresi) Pvz kaip prabuni su mergina kokius 4 metus atsiranda rutina, ji nebe taip taves traukia lovoje kaip pirmaisiais kartais ir t.t. Tada gal ir pagalvoji kas butu jeigu butu...? Per 4metus esu paslydes tik viena karta ir tai tik per aplinkybes....Apie tai niekas nesuzinojo tai tebuvo tik vienos nakties nuotykis ir viskas...jokio susizavejimo nieko...Po to karto labai susimasciau ir i savo mylimaja pradejau ziureti kitaip ir tikrai niekas nenuvertejo ar panasiai kaip visi linke galvoti... Nesijauciu nei kiek kaltas nes dvasiskai as jai buvau 100% istikimas. O kad sveika ar nesveikia paslysti tai cia jau priklauso nuo pacio zmogaus vieni labai gailisi kiti tiesiog gyvena toliau...Jeigu tai ruosiesi padaryti tai daryk su protu,be jokiu jausmu ir laikykis vienos auksines taisykles! NEBARSKINK savo merginos draugiu ir ypac giminaiciu (puseseriu ir t.t.) :D O tie kas sako,kad paslydo nes seimoje (poroje) buvo problemu tai yra tikrai nesamone ir cia negali buti joks pasiteisinimas, paprasciausiai reikiamoje kompanijoje su reikiamu alkoholio kiekiu gali atsitikti, bet kas.
Promijenjeno 2010 Rujan 8 02:25
...