NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

ieškau draugės sugulovės

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 7/09/2010 12:28
aš nenoriu būti pririštas prie kokios nors merginos,labai mėgstu laisve ir žinoma aš esu neištų vaikinų kaip dauguma kad būtum tik mano ir niekieno daugiau.Manau toks mąstymas yra kvailas,atsiliepkite prašau norinčios atsipalaiduoti ir pabėkti nuo tos baudžiavos ar kaip ten pavadinti . . . [f40]
Odgovori (13)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 7/09/2010 13:17
čia naujas kabinimo būdas ar kaip:)))))))))))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 7/09/2010 14:56
Sugulovės tai čia tokiem santykiam kaip susitikom, įkišau, pasmaukiau, nuleidau ir iki kito karto? Nes susidaro įspūdis, kad čia registruojasi vyrai tik tokiam seksui, kyla klausimas, ar dar liko tokių, kuriem švelnus, aistringas seksas būna ne tik su mylima mergina? Ar galvojat, kad meilužei nereikia bučinių, glamonių, romantikos? Labai gaila, kad lietuviai nelabai moka būti gerais meilužiais, jiems rekia tik pasidulkinimo objekto....
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 7/09/2010 15:17
kiek žinau, tam kad nustatyt kažkokius tikslesnius statistinius duomenis, reikia įvertinti bent 1% imties. Tad drąsiai taškytis teiginiais apie "visus lietuvaičius" ir jų sugebėjimus lovoj manau galėtų tik moterys, permiegojusios bent su 500-1000 vyrų :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 7/09/2010 23:07
kisk y rozete ir busi ramiakas
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/09/2010 14:33
pritariu KATYTEI 100 procentu :)
Promijenjeno 2010 Rujan 8 14:35
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/09/2010 14:33
Lietuviai tokie grubūs, kaip nuo plūgo nuėję...kur švelnumas, pagarba, dėmesys, aistra..partnerės lovos norų tenkinimas:)tik savęs žiūrį...sugulovė man asocijuojasi su haremu:)
Promijenjeno 2010 Rujan 8 14:41
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/09/2010 15:53
katyte85 matyt, pati nesupranta ka raso. pagal amziu, tai ji galetu gereu diskutuoti apie leliu maudima. bet paskaicius jos straipsni susidaro nuomone,kad jinuo vaiku darzelio nudojasi vyru paslaugomis.jau gali pasakyti ,kad negrai geri,musulmonai geri, visi geri isskyrus lietuvius. reiketu jai pabandyti pagyventi tikram hareme. o gal as klystu , gal bande[b2]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/09/2010 16:02
Zavute, Katyte - taip apkalbat lietuvius, o pacios vis tiek esat cia ir beveik neabejoju, kad vaikinai lietuviai. :P kam reikia taip plusti mus, jei koki viena kita karta papuole koks stuobrys - tai dabar visa tauta tokia!
O be to jei jau taip butu, kazin ar cia butumet iki siol :PPP
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/09/2010 16:03
zavute26, tu sakai ,kad mes nuo plugo nueje, taip mes lietuvei vyrai zemdirbeiir artojai, musu moterys nuo senu laiku melzejos. viena is ju ir tu . nerike vaidynti damos. jus norite kad mes visi butumem dzentelmenai,. noras geras, bet tu pati saves paklausk, kada paskutini karta lankeisi muziejuje, tetre ar operoje o gal buvaiparodojear smfonineme koncerte? na matai. jei pati tik ka nuo karves tesmens, tai tau artojas kaip tik
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/09/2010 16:07
Algis123, Kipsas - oi vyrai vyrai truputi kritikos ir jūs jau nesitvardote:)daugelis dalykų pasakyta perkeltine prasme, o jūs kaip ugnis užsidegat..anot pripažine savo klaidas ir trūkumus..as aplamai kalbu..nereik sureikšminti...pažiūrėkime į viską paprasčiau:)žinoma myliu tik lietuvius:)bet taip norėtusi, kad jie pasikeistu, sušvelnėtu..negi blogas noras:)
p.s. parodoje buvau šį savaitgalį, dievinu meno kūrinius:)muziejai taip pat patinka buvau šį mėnesį stiklo muziejuje:)o opera dar laukiu kada bus geresnis repertuaras:)
Promijenjeno 2010 Rujan 8 16:15
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/09/2010 18:03
Na ko jus pesates...Viskas kur kas paprasciau: kazkam reikia bendravimo ir santykiu, o kazkam - gyvo "vibratoriaus"/"pripuciamos leles". Ir nelabai cia susije su tautybe (arabai, lietuviai ir pan.) Tik va gaila, kad daznai skirtingu zmoniu poreikiai nesutampa. Bet tada belieka tik atsisveikinti.
As manau, jog mano gyvenime buitinio pasidulkinimo neuztektu. Reiketu rysio.. Nes su meiluziu, jei toks butu... Bet gi po kiekvienu poreikiu slepiasi tikraisis tikslas, kuri reiketu sau ivardinti (t.y. del ko tu taip darai). Galbut postumis susirasti meiluzi man kiltu del vyro demesio trukumo arba galbut po 20 metu gaudyciau paskutinius jaunystes trupinius? Kai zinai priezasti, lengviau konstruoti santykius arba net gi isvis ju atsisakyti, pakeiciant mastyma:)
Su vyrais gi dar idomiau. Ju fiziologija ir psichika visiskai nepanasi i moteru. Jiems gali reiketi grynai "garo nuleidimo", kuri skatintu lytiniu santykiu neturejimas namuose (pvz. zmona pagimdo vaikeli) arba didelis darbo kruvis, itampa. Ir nieko daugiau. Isgirdote, moteriskes, NIEKO! :) Jiems seksas klajoja kazkur atskirai nuo jausmu. Musu, moteriskiu, kitokia prigimtis. Nors galbut yra visokiu atveju (impotentai vyrai, nimfomanija ir pan.) Taip kad vietoj murkdymosi purve susiraskite sau artima dusia ir dziaukites kad sutikote saves vertaji:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 9/09/2010 11:10
Vaje kokią nepasitenkinimų bangą sukėliau :D vyručiai, nereikia visko suprasti pažodžiui, aš neminėjau visų lietuvių, su visais nepermiegojau kad galėčiau tai tvirtinti, bet teko pabendrauti su čia užsiregistravusiais vyrais, na ką galiu pasakyti - net į lovą nereikia sugriūt, kad suprastum, jog jum reikia kaip gerai buvo pasakyta "gyvos lėlės". Jūs pykstat, kad čia daug moterų už pinigus, jūs ieškot tokių, kuriom rūpėtų sekso teikiamas malonumas, bet ar susitikę su jomis tikrai suteikiat tokį malonumą, kokio jos nori? jei taip, respect, bet... beveik esu tikra, kad čia tokių vienetai... Bet pagalvokit patys, jei moteris čia užsiregistravusi, vadinasi ji neieško vien tik kas jai įkištų, įsikišt galim ir vibratorių, moterim reikia švelnumo, bučinių, glamonių, aistros, o ne gyvuliško sekso. Man aplamai iškilo klausimas, kodėl dauguma vyrų galvoja, kad visi švelnumai, meilumai, romantika ir virpuliukai gali būti tik su mylima mergina?
Hetera, seksas aplamai negali būti be jausmų, be tokių jausmų kaip aistra, geismas žmonės seksualiai nesusijaudintų, jei atsiranda noras pasimylėt, vadinasi atsiranda kažkoks jausmas. O tinkamai išreiškus aistrą su meiluže galima oi kaip nuostabiai atitrūkt nuo kasdienybės.
Promijenjeno 2010 Rujan 9 11:15
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 9/09/2010 13:22
Katyte, seksas gali buti be jausmu, antraip prostitucija nebutu seniausia profesija...net seimoje seksas gali buti be jausmu. Dziaukis, jei nepatyrei ir melskis, kad nepatirtum.
Jei kalbam apie jausmus, tai as jausmais vadinu ne visus fiziologinius potraukius (alki, gaisma ir t.t.) Jausmu savoka man siejasi su tauresniais dalykais - susizavejimu, meile, atsidavimu, ju itakota aistra, kuomet seksas - slapciausio ir svenciausio susiliejimo su kitu zmogumi forma. Tai, ko iesko dauguma vyru siame saite, yra vadinamoji Aristotelio aprasytoji "liudus" meile. Lenkiu zemai galva uz siuos sugalvotus 6 meiles tipus. Kam idomu, pasigooglinkite.
...