NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

kodel tokios paneles ir is rankios jeskant vyro

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 11/09/2010 23:26
Gyvenime vadovaujuosi kredo: "Gyvenk taip, lyg ši diena tau būtų paskutinė" Tad stengiuosi kiekvieną dieną išnaudoti maksimaliai, kad vakare atsigulęs galėčiau pasakyti: Ši diena buvo nuostabi:)
Odgovori (35)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/09/2010 09:32
na, visai ne i tema, sakyciau....
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/09/2010 11:14
jo, piskimės su visais, ypač su tais, kurie ryškiai net penkių klasių nesugebėjo baigti, platinkim ligas, juk gyvenimas tik vienas ir stenkimės išnaudoti jį maximaliai, kad gulėdami mirties patale galėtumėm pasakyti - mano gyvenimas buvo nuostabus - aš permiegojau su septyniais šimtais trisdešimt keturiais partneriais!!!
Promijenjeno 2010 Rujan 12 12:26
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/09/2010 12:01
murr, man patiko....ir Tu teisi!
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 00:51
idomu kiek pats temos kurejas yra isrankus :D
kalbant apie isrankuma - tai naturalu , tokiu budu vyksta atranka . ir tikrai,jei jau sexo atzvilgiu isnaudociau visus pasitaikancius variantus- kazin ar mano dienos butu nuostabios ir teiktu man ta neapsakoma dziaugsma :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 03:01
Šis postas neturi jokio loginio pagrindo. Net pavadinimas neaiškus. Ieškoti čia sekso, tai tas pats, kas Skudutiškio kaime ieškoti dangoraižio: tų dalykų nei ten nei ten nėra, bet jeigu turėsi daug pinigų - atsiras. Tiek seksas, tiek dangoraižis pastatytas bus. Tik mokėk.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 03:02
duplicate
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 11:39
Gaila nėra rinkimų tupiausio klausimo..tikrai manau šis būtu tarp lyderių...:)kiekvienas žmogus yra išrankus, tik vieni mažiau kiti daugiau...kam reik bileko, geriau tada nieko...žmogus jaučiantis savo vertę renkasi ilgai, nes jis būna orentuotas į kokybę, o ne kiekybę...kiekvienas turi kriterijus pagal ką atsirenka:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 14:39
[d7] ko cia isterikuojat [f29] gryna teisybe mergos isrankios, vyru nuolat mazeja [f36] isaus ta diena kada vyrija dziaugsis kad gali rinktis patys kokios nori mergos [c18] nes daba tai atvirksciai viskas [b12]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 15:08
Nežinau kaip jums atrodo, bet dabartiniame pasaulyje vyrai renkasi merginas, o ne atvirkščiai. Ne šiame puslapyje, o realiame gyvenime. Padorių vyrų yra žymiai mažiau nei merginų. Patrauklių taip pat. Ir jeigu kalba neina vien apie seksą, tai vyrai tikrai turi upper hand. Juk moterys žydi iki 25-30ties metų, o vyrai, nuo pilnametystės kuo toliau tuo labiau patrauklūs darosi, realiai iki kokių 45erių. Just my 2cents.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 16:00
iki 35 vyrai zydi, poto jau nee.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 16:31
Priklauso nuo aplinkybių. Bet atsimink - pas vyrus dar ir piniginės žydi, ir traukia moteris. Nebūtinai tas barakudas, bet ir šiaip - pinigai niekaip dar nepamaišė:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 16:31
vava daugelis ju pradziai i pinigine paziuri :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 18:45
na jei zmogus zydi tik pinigais , anoks cia zydejimas :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 19:09
tai kad moterys tik per pinigines stori supranta ar vyras zydi, ar ne.. :) vat toks ir zydejimas per pinigus, Karaliene.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 20:12
Ne tik per juos zmones zydi. Tai tiesiog prideda "zavesio":) Apsidairykite aplinkui, kiek daug 40meciu vyru yra, kurie mazu maziausiai patrauklus. O dabar pagalvokite, kiek yra tokiu moteru? Faktas paprastas,- mergina savo prekine verte islaiko iki 25eriu, na, maximum 30ties. Vyras - zymiai ilgiau. Tad sedeti cia ir skustis vargu ar verta. Jei jau nesugebate susirasti moters, tai patys kalti.
...