NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

AR YRA DAR MERGINU KURIOS NORI SEXO ???

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/10/2010 09:15
AR YRA DAR MERGINU KURIOS NORI SEXO ???
parasik man i pm jeigu nory[c13]
Odgovori (5)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/10/2010 10:46
[quote='Vitalijus333']AR YRA DAR MERGINU KURIOS NORI SEXO ???
parasik man i pm jeigu nory[c13][/quote]

Tai kad tu net lietuviškai normaliai rašyti nemoki, berašti. :) Klaidų daugiau nei žodžių. Intelektas, žinok, žaidžia ne mažesnę rolę nei tavo sugebėjimai lovoje ar pasididžiavimo dydis. ;) Eik geriau atgal į mokyklą ir pasikartok bent jau lietuvių kalbos pamokas. ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/10/2010 11:54
Šaunuolis Ka_Manai, tu visiškai teisus [b5] . Dauguma rašančių nemoka padoriai skelbimo parašyti, o kai negauna atsakymo į jį "važiuoja" ant čia susirinkusių moterų. Tikrai nenorėčiau prasidėti su vaiknu "nuu karoče davai pavarom..." kad ir koks jis išvaizdus būtų [b4] [b1]. Kad ir vakare kažką norėčiau nuveikti, kai paskaitau "karštąją liniją", rankos ir nusvyra, o noro kaip nebuvę... Nors tiesa, čia yra labai įdomių žmonių, su kuriais pabendravus "užeina noras" net nemačius žmonių.[:)] Bet tokių čia vienetai...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/10/2010 14:16
Manau, kad tokių žmogelių čia tikrai daug ir jie normaliems vaikinams tikrai gadina tiek galimybes susipažinti su mielomis panelėmis, tiek susitikti su jomis bent jau pirmą kartą. :) Dar yra toks angliškas žodis, labai gerai nupasakojantis šį procesą: "cock-blocking". :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/10/2010 23:07
o as manau kad svarbiausia mintis :) gi ne lituanistu saitas . . . vienaip ar kitaip dauguma kitatauciu raso su klaidomis taciau kalbesenoje ar lovoje kableliu su nosiniu neskaiciuoji juk :)))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 6/10/2010 08:29
[quote='_Vanilla_']o as manau kad svarbiausia mintis :) gi ne lituanistu saitas . . . vienaip ar kitaip dauguma kitatauciu raso su klaidomis taciau kalbesenoje ar lovoje kableliu su nosiniu neskaiciuoji juk :)))[/quote]
Ar "užkabintų" tokia frazė? "mazite islaiziceu paciulpceu ir pamileceu tu mano milimeuse mergina"
...