NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Ieškau pažinčių

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/10/2010 01:56
Sveikos panelės. Aš gal kiek ir jaunesnis už daugumą puslapio lankytojų, bet nepraleiskite pro akis vien dėl amžiaus. Ieškau panelės bendravimui internetu, sms, o panorėjus galėsime ir susitikti. Esu studentas, gyvenu ir mokausi Vilniuje. Sakyčiau esu įdomus. Noriu paeksperimentuoti ir ieškau naujų pojūčių. Lauksiu atsakymo :)

P.S. šiuo metu kai rašau, nuotrauka dar tikrinama, vėliau turėtų atsirasti.

Nesidrovėk :)
Odgovori (17)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/10/2010 02:25
daba tai tau bus, tuoj gausi pylos nuo moteriskiu.. bent gerai, kad gramatiniu klaidu nepadarei.. cia jau liuks!!
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/10/2010 08:32
Ir kuo gi tu idomus ieškotojau? nors keletą idomesnių dalykėlių pateikt galėtum...amžius nesvarbu tik tuo atveju jei proceso tik reik ir tai abejoju dėl kokybės..tai kaži ar verta terliotis:)rasi savo mergaitę nepergyvenk:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/10/2010 10:32
Sveikas berniuk:). Mano draugiškas pastebėjimas, šitam puslapy nieko tu nerasi ir niekam tu nebusi idomus, ir negaišk laiko. Sekmės;).
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/10/2010 12:14
nu jo... :D du merginu komentarai ir gali pasijaust kazkokiu neissivysciusiu :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/10/2010 12:27
[quote='babilonas']nu jo... :D du merginu komentarai ir gali pasijaust kazkokiu neissivysciusiu :D[/quote]

AHA :D

Jūs gal ne taip supratot mane. Taip, aš ieškau pažinčių, bet jeigu jau ieškau jų pažintys[b]XXX[/b] puslapy, tai savaime suprantama, kad tas erotikos elementas vistiek turės kažkur išlysti. Draugės su kuria galėčiau paplepėti apie orą arba "kaip sekas ir ka veiki", man nereikia. Iš esmės, ko mes visi šitam puslapy registravomės? :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/10/2010 14:10
labas paneles
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/10/2010 14:42
legendari,

Mes puikiai tave supratome zuikeli...žinome koks čia saitas ir pan. manau čia susirinkę visi žmonės kurie neabejingi sexui...bet kai kam daugiau reik negu proceso..kiekvieno skirtingi poreikiai...apie orą nieks čia ir nekalba, kam reik prognozių tam yra orai.lt :)....bet be pastangų nebus rezultato...niekas šiame gyvenime neduodama už dyka..vienaip ar kitaip reik mokėt...ir nebūtinai tai gali būti orentuota į finansus...:P
Promijenjeno 2010 listopad 4 14:44
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/10/2010 01:34
nežadu nei finansiškai, nei kaip kitaip nieko remti, ir ieškau ne kažkokio sexualinio nuotykio, bet ir ne ilgalaikių santykių. Net pats nežinau ko registravaus čia. Gal tiesiog noriu pabendraut su labiau patyrusiais žmonėm. O į ką tai gali išaugti, tai jau nežinau. Jei bent vieną čia domina, ne tik seksas, tai bendrausim, bet jei ieškot "vyro, kuris galėtų paremti", tai neverta gaišti laiko

Geros dienos :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/10/2010 08:17
Tos kurios ieško finansinės naudos, nelabai jos iš tavęs ir tikisi, esi tam per jaunas gi :) Nebent būtum koks turtingų tėvų vaikelis ir pats pradėtum švaistytis. Tad atsipalaiduok ir turėk kantrybės ieškot ir rasi ko ieškosi ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/10/2010 10:40
teisingai, o jei ir esi turtingu tevu vaikelis, tai stenkis to neparodyt, jei nori siokio tokio tikrumo.. nes sito puslapio ziurkes labai greit pinigus uzuodzia :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/10/2010 15:04
che.. Malonu susipazinti, as Moliugele :D linkiu nuosirdziausios sekmes paieskose :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/10/2010 22:13
Patiko! Jis čia per jaunas, aš per sena . Kas gali apibrėžt, koks amžius labiausiai tinkantis bendravimui, seksui ?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 6/10/2010 01:15
Lituana, a kas toks begedis tave izeide taip? :) vargsiuke.. ;)))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 6/10/2010 13:38
Man tai labai patinka cia esancios merginos! Jau daugelio pasikelimo lygis tai tikrai nerealus! Suprantama, kai tiek cia vaikinu- demesio daug, bet reiketu nusileisti ant zemes, kartais paziureti i veidrodi ir suprasti realybe. Norai kazkokie nerealus, reikalavimai ir neblogi! Bet ar pacios pamastote ar esate visa to vertos? Labai idomu kokios esate realybeje, kur demesio tiek nera ir visi mato kaip atrodote??????
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 8/10/2010 12:14
Nelabai suvokiama... kokia tema bepaskaitai kabinatės prie gramatikos, jei klaidu nebuna - pati zmogu pjaunat :) labai grazu, kad vaikinas iesko ir zino ko iesko, o jei forumo tema nedomina galima ir nerasyti. argi ne taip ? :)
...