NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Ne kiekvienai

Unknown
Unknown
Posted: 16/09/2010 16:52
Jei pas tave galvoje tik $, tai buk gera, eik skaityti kito skelbimo.
Jei nori visapusisko bendravimo ir uz gera nuotaika suteikta - paramos, parasyk.
Su isvaizda, issilavinimu ir bendravimu problemu, manau, neturiu (cia gi kiekvieno asmenine nuomone). Foto bus toms, kurios moka bent Lietuviskai be klaidu rasyti.
Aciu ir laukiu zavingu damu laisku.
Replies (32)
Unknown
Unknown
Posted: 18/09/2010 19:06
[quote='murr']
Jei jau kabinėtis prie smulkmenų...žodis "išsireiškimas" yra vertalas ir yra nevartotinas :))[/quote]

Jei kabinėtis, tai sakinio pirmojo žodžio pirma raidė turi būti didžioji :) (Jau kartojuosi). Peace ;)
Unknown
Unknown
Posted: 19/09/2010 01:32
Tavomergyte, tai dabar is paskutiniuju stengies viska parasyt taisyklingai.. sedi apsikrovus zodynais ir zinynais :D Ar nesi mamai, kad klaidas istaisytu? :D
Labai kvailai atrodo kai tu cia prisikabinai prie tos lietuviu kalbos,dabar demonstruoji savo zinias zinutese, stengies jam bei kitiem forumo dalyviam kazka irodyti, o pati isidejus tik savo pizdos, atsiprasant, nuotraukas.... :DD Nu parase, kad nori mokancios lietuviu kalba, nu ka? skauda tau dabar? Pasedek ramiai, jei tik lietuviu kalbos zinias moki demonstruot [b15]
Changed 2010 September 19 01:39
Unknown
Unknown
Posted: 19/09/2010 12:15
Kaip bebutu keista, tai tos damos, kuriuos virtuoziskai saiposi ir 'sulenda i panages' del nevisai tobulo sakinio, dazniausiai buna nieko vertos lovoje... ir perdaug gerai apie save galvojancios 'tetos' nieko neismanancios lovoje... Nes savo laika skyre 'Lietuviu kalbos vadoveliui', o ne 'Vyru pazinimui' [c9]
Unknown
Unknown
Posted: 19/09/2010 14:55
[quote='Pragaras']Kaip bebutu keista, tai tos damos, kuriuos virtuoziskai saiposi ir 'sulenda i panages' del nevisai tobulo sakinio, dazniausiai buna nieko vertos lovoje... ir perdaug gerai apie save galvojancios 'tetos' nieko neismanancios lovoje... Nes savo laika skyre 'Lietuviu kalbos vadoveliui', o ne 'Vyru pazinimui' [c9][/quote]

ryškiai kažkada tratijot nelabai kokią pedagoginio studentę ar panelę mokytoją ;) relax. išsilavinimas pats iš savęs nereiškia, kad esi knygų graužikas, nieko aplink save nematantis.
Changed 2010 September 19 15:43
Unknown
Unknown
Posted: 19/09/2010 15:42
:)
Changed 2010 September 19 15:43
Unknown
Unknown
Posted: 19/09/2010 16:43
murr, sutinku, bet pripazink, cia jau lietuviu kalbos zinios per aukstai buvo iskeltos ir tikrai ne vietoj. ;) O vat zinok daznai girdziu gandus, kad pedagoginio studentes buna ypatingai geros lovoj.. asmeniskai neteko bandyt, bet tokios kalbos. gal yra zmoniu kurie pasidalintu savo patirtimi? :D ta prasme ar verta uzsukt i pedagoginio bendrabucius? :D
Unknown
Unknown
Posted: 19/09/2010 17:23
na nežinau, man tai irgi kvailokai atrodo vaikinas, kuris pabrėžia, kad jam būtina, kad mergina rašytų taisyklingai, nors pats to nedaro :) nėra gi sunku tas raides lietuviškas įsijungt, jei jau gramatika yra toks svarbus dalykas, o jei ne toks svarbus, tai kam tada toks reikalavimas? :) ir išvis, reikalauja raštingos merginos, o paskui piktinasi, kad klaidas taiso?:))) juokingiau nei juokinga ;p nežinot, vyrai, ko norit :) raštingų mergų niekam čia nereik, nes jei tokia esi, tai iškart va apšaukia, kokia ten mokytoja, žinove, ar va-še nieko sekse neišmanančia :D tai ir ieškokit 'su dideliais papais, ilgom kojom, pislių', o ne raštingų :)
Unknown
Unknown
Posted: 19/09/2010 22:13
manau bus labai karšta po karšto sekso karštai aptarinėt lietuvių kalbos gramatikos ypatumus
Unknown
Unknown
Posted: 19/09/2010 23:00
[quote='medutis']manau bus labai karšta po karšto sekso karštai aptarinėt lietuvių kalbos gramatikos ypatumus[/quote]

kiekvienam savi iškrypimai ;)
Unknown
Unknown
Posted: 19/09/2010 23:18
Bet jūs ir nuvažiuojat.. Manau žmogus turėjo omenyje, kad nenori bendrauti su žmonėmis, kurie rašo "jieva" ir "jieskoti". Pastarasis, beje, čia taip dažnai sutinkamas, kad baisu. Ir taip, aš specialiai įsijungiau lietuvių k. klaviatūrą, kad parašyti šią žinutę. Ir taip, nesu tobulas gramatikoje. O ir dar labiau, koks kieno reikalas kaip kas moka lietuvių kalbą? Jeigu jums neprilipo prie galvelių, jog temos autorius kalba apie žmogų gebantį kalbėti lietuviškai, tai rašykit, kad ir visiškai be klaidų - tai neparodo, kad smegenys ne minkštos.

Gal grubokai, bet yra kaip yra. O, tiesa, dėl klaidų: dabar browseriai turi integruotus spellcheckus, kaip manasis, ir paryškina vietas, kur darai klaidas lietuvių kalba (stebuklas tos technologijos, tiesa?)
Unknown
Unknown
Posted: 20/09/2010 06:56
nu jomajo..visiem čia viskas aišku..bet vistiek nesuprasiu žmonių, reiklių kitiems, bet visiškai nereiklių sau..
dėl raštingumo - jei žmogus rašo 'jieškoti', 'pasimatimas' ir panašiai - reiškia, kad jis nesugeba įsisavinti vidurinės mokyklos 5-os klasės kurso, tai ką galima su tokiu šnekėt ar veikt?
dėl lietuviškų raidžių - man rašymas su visais lietuviškas simboliais yra pagarba kalbai. ir tiek. jei su nosinėm rašote ant popieriaus, kodėl nerašot internete? aš be lietuvių kalbos rašau tik telefone - nėr lietuviškų raidžių. :))
Unknown
Unknown
Posted: 20/09/2010 08:36
[quote='murr']nu jomajo..visiem čia viskas aišku..bet vistiek nesuprasiu žmonių, reiklių kitiems, bet visiškai nereiklių sau..
dėl raštingumo - jei žmogus rašo 'jieškoti', 'pasimatimas' ir panašiai - reiškia, kad jis nesugeba įsisavinti vidurinės mokyklos 5-os klasės kurso, tai ką galima su tokiu šnekėt ar veikt?
dėl lietuviškų raidžių - man rašymas su visais lietuviškas simboliais yra pagarba kalbai. ir tiek. jei su nosinėm rašote ant popieriaus, kodėl nerašot internete? aš be lietuvių kalbos rašau tik telefone - nėr lietuviškų raidžių. :))[/quote]

:D ot tai privire diskusiju :D

murr,
ziuriu irgi pjauni i pievas truputi..gali paaiskinti teigini "nereikliu sau"? tu gal mane pazisti? gal zinai, kiek esu pasiekes? :)
Unknown
Unknown
Posted: 20/09/2010 08:39
o siaip.. :)

nerodykit, mergaites, savo zemu IQ ir neberasykit nieko, nes ko reikejo, ta radau :) kam reikejo, tas parase :)
aciu visiems uz begalini demesi :)
Unknown
Unknown
Posted: 20/09/2010 18:33
[quote='Cabron']nu jomajo..visiem čia viskas aišku..bet vistiek nesuprasiu žmonių, reiklių kitiems, bet visiškai nereiklių sau..
dėl raštingumo - jei žmogus rašo 'jieškoti', 'pasimatimas' ir panašiai - reiškia, kad jis nesugeba įsisavinti vidurinės mokyklos 5-os klasės kurso, tai ką galima su tokiu šnekėt ar veikt?
dėl lietuviškų raidžių - man rašymas su visais lietuviškas simboliais yra pagarba kalbai. ir tiek. jei su nosinėm rašote ant popieriaus, kodėl nerašot internete? aš be lietuvių kalbos rašau tik telefone - nėr lietuviškų raidžių. :))

:D ot tai privire diskusiju :D

murr,
ziuriu irgi pjauni i pievas truputi..gali paaiskinti teigini "nereikliu sau"? tu gal mane pazisti? gal zinai, kiek esu pasiekes? :)[/quote]


ne apie pasiekimus tavo kalbu, o šiuo konkrečiu atveju, apie tą supistą gramatiką.
p.s. kadangi man kažką rašei, tai susidariau įspūdį, ir, tiesa sakant, didelio iq ir tu nedemonstruoji ;)
Unknown
Unknown
Posted: 23/09/2010 12:48
[quote='murr']nu jomajo..visiem čia viskas aišku..bet vistiek nesuprasiu žmonių, reiklių kitiems, bet visiškai nereiklių sau..
dėl raštingumo - jei žmogus rašo 'jieškoti', 'pasimatimas' ir panašiai - reiškia, kad jis nesugeba įsisavinti vidurinės mokyklos 5-os klasės kurso, tai ką galima su tokiu šnekėt ar veikt?
dėl lietuviškų raidžių - man rašymas su visais lietuviškas simboliais yra pagarba kalbai. ir tiek. jei su nosinėm rašote ant popieriaus, kodėl nerašot internete? aš be lietuvių kalbos rašau tik telefone - nėr lietuviškų raidžių. :))

:D ot tai privire diskusiju :D

murr,
ziuriu irgi pjauni i pievas truputi..gali paaiskinti teigini "nereikliu sau"? tu gal mane pazisti? gal zinai, kiek esu pasiekes? :)


ne apie pasiekimus tavo kalbu, o šiuo konkrečiu atveju, apie tą supistą gramatiką.
p.s. kadangi man kažką rašei, tai susidariau įspūdį, ir, tiesa sakant, didelio iq ir tu nedemonstruoji ;)[/quote]

apie kokia gramatika sneki, jei nezinai kad pries pirmaji IR kablelis nededamas? kas blet kableliais isskiria jungtukus? [d7] grybe tu grybe..
...