NISTE ČLAN?
Prijavite se

Discussions

Ma nekako sam to često i zamišljala...

27/12/2018 04:02
postavljeno od strane
Vraćam se sa bazena i saune, nogu pred nogu kroz park do moje zgrade, poznatom prečicom što prije do stana. Zbilja se osjećam fantastično, ugodno umorno jer uvijek "isplivavam" 10 bazena, pa tura saune, pa opet 10 bazena i tako neki sat ipo - dva...Ali ja se žurim u stan, cijeli blistav, čist, mirisan, detaljno izbrijan, totalni "glatkisha" jer moram stići do frenda jer sam mu obećao pomoći složiti drva za zimu. Jako dobar frend, ali ima i starkuuu...mamma mia! Ja ne znam kako je ta žena izgledala kad je bila cura...mogu samo pokušati zamisliti...Uvijek mi je bila napeta, ma ne, našesta minimum. Davio sam hrpu puta blavora pod tušem još kao teenager na tetu Silviju...i ne samo ja, zezali smo ga uredno i njegova je mama često nama u mašti radila svaštanešto, a mi smo tim svojim maštarijama redovito "častili" svog prijatelja...On je to odavno jednostavno ignorirao kad bi se mi uvatili njegove mame, kao da ne pričamo i njemu, on to nije "zarezivao". Tako da nije bilo ni ljutnje, a mi smo s vremenom i odustali od "cijepljenja" Ostavim u stanu sve sa bazena, uskočim u kombinezon na tregere, poberem radne rukavice i skoknem autom do njegove kuće...Ispred kuće i vani na prilazu hrpetina, brdo drva...U dvorištu nikog. Ja frendu dođem do vrata, pozvonim, čekam...ništa. Pa di su ti ljudi?! Na kući do frendove (gdje mu žive roditelji) se otvaraju ulazna vrata, ali ne širom, već samo malo...i glas...ženski...teta Silvija...zove me...Ja priđem i vidim da je ona samo malo odškrinula vrata da može proviriti glavom vani, ali tijelo je zaklonjeno iza vrata. Kao, šta je s drvima - pitam, a ona meni kaže:-ma uđi, da ti ne pričam na vratima, izgleda da danas ništa od drva jer smo naljutili Daniela (mog frenda, op.a.) jer nećemo slagati drva onako kako je on već pripremio, pa je poludio na nas i otišao, da se mora malo ispuhati, da će se vratiti brzo, kad drmne negdje pivicu u miru...tako da je ona meni već sve objasnila šta je na stvari dok smo došli do dnevne sobe, da će se drva najvjerojatnije sutra rješavati, i dobro...ali u tom trenu ja shvatim da je teta Silvija bosa, golih nogu, samo sa velikom muškom bijelom košuljom prebačenom na sebe - golu golcatu!! Zato se i bila zaklanjala iza vrata, pa daaa...Čo'če! Taj tren mi je bila okrenuta leđima, nisam je još bio vidio (ni skužio) od sprijeda, ali sam zbog prozora ispred nje vidio kako se savršeno ocrtala silueta njenog tijela kroz tu tanku, ljetnu bijelu košulju i kako su meni samo krenuli mravci kroz tijelo odasvud, ne znam sve odakle, ali znam gdje!...I tako okrenuta meni leđima, stoji pred sudoperom, pita me šta ću piti, da je ona taman ispod tuša iskočila kad je čula da zvonim u Daniela, da oprostim što je "tako malo preopušteno obučena", da leti obuć se... A ja k'o iz topa, bez ikakve samokontrole ispalim: -pa ni ne treba Vam ništa više, super ste tako!...Sekunda tajac, a onda se ona pukne smijati, savija se u struku od smijeha, drži ruku na struku, ali od gore joj fino vidim prpošne skakalice u košulji, lude, oće vani!...Nogice savršene, mala, slatka stopala (znam da je kupovala uvik sebi patike na dječjem, a i imam lagani fetish na stopala, ali u smislu -ili da, ili ništa-, a njena su bila premedena...U gaćama nosim letvu, sva sreća pa sam iskoristio tren kad nije vidila, pa sam uspio "uspraviti" buzdovana uzbrdo, jer je bio nabubrio do bola, uh...I onda ona donese nama po čašu crnog vina, smješkajući se...Oči joj nekako posebno, drugačije sijaju, sretno, poletno...Osmijeh ne silazi s njenog predivnog lica...Ne znam šta da kažem, blokada. Neugodno mi i pogled dignuti, zijam okolo, pa u pod, samo ne odložiti oči na nju! Kad začujem: Ajde, eto, ti si već odrasla i formirana osoba, kao i moj sin, vršnjaci ste, pa bih te nešto pitala, ali nemoj krivo nešto shvatiti, čisto želim čuti mišljenje zrelog muškarca o nečemu. "-O čemu to? "-Ma zanima me jesam li ja sačuvala barem malo od svoje nekadašnje nikad prežaljene ljepote...eeej,kakva sam ja mačka bila kad sam bila mlada, moj Gorane...(?!)...imam negdje i slike pa kad ih nađem, pokazat ću ti, vidjet ćeš, bila sam među najljepšim curama u Dubravi u ono doba...Sto godina već prošlo...(turpija ona...) Meni taman vino počelo radit reda u glavi...I ni 5 ni 6, ja izvalim: -Pa šta ćemo gledati slike kad ste Vi tu, živa, zdrava, vesela i još k tome nema gnjavaže s odjećom, (tada se usudim i pogledam, košulja raskopčana, duga ravna crna kosa joj pokriva i skriva većinu grudi, a ja pogledam brzinski dole i ugledam joj čuperčić, picu...kakvo tijelooo, halo, umjetnici! Njeno iduće obraćanje meni je bilo: -Bi li ti meni sada, ovaj tren, iskreno, imao volje i želje pojest' malke picu?" To je bilo to, izgleda. Zid je pao. Sad ću svom najboljem prijatelju učiniti nezgodnu stvar, ružnu možda čak, ali opet mislim - s druge strane, mi smo svi svatko svoj čovjek, živimo po vlastitim izborima. Svaki čovjek je knjiga. Ja joj priđem skroz blizu, ona je tad skužila moj ustobočeni kolac a ja njene tvrde i prkosne bradavice. Te spoznaje su nas u stotinki preselile u čistu strast i već u idućem trenu sam joj pomagao da se smjesti fino, udobno i komotno i da može fino prebaciti svoje duge noge preko naslonjača za ruke, a meni isporučiti svoj pičić na tacni...Tako lijepu pičkicu je imala...ma kao da je cura...curetak...i ukusnu...uhh, da, slankasto - sluzava, mekana, topla...Odmah sam joj cijeli pičić primio u usta i samo ga laaagano ali sa osjećajem cuclao, kao bombon doslovno...tu i tamo jezikom u vruće grotlo njene mokre pičke koja se cijela razmekšala, opustila...I sisao sam joj picu sve dok mi nije svršila u usta. I to ne samo jednom, nego sam je tako izneredio, uspio sam pogoditi tajminge prvih par puta, a poslije je bila kao da je priključena na neku blagu strujicu, cijelo tijelo joj je vibriralo i bridilo od orgazama, nije mogla prestati, a više nije imala snage za još, a htjela bi!...:)) Vuče, navlači ona moje traperice, kaiš, a i ja hoću više pustit jadan organ van iz zatvora a s druge strane ga još čeka najbolji spa epski razmjera! Ali nisam je htio još tucati, nego pravac kupaona, a ona na slabim, klimavim nogama krene nesigurno, još kao pijana, smije se, ja je uvatim, dignem i uđemo pod tuš...Narihtam vodu na finu, toplu i jaku kišu po nama, a nju uhvatim rukama za ramena, okrenem je prsimice prema zidu, tj. njene bradavice na pločice, malo je stisnem uz hladno, a kad sam je onda sa obje šake od iza primio za grudi, bradavice su mi bušile sredinu dlanova kako su tvrde bile! Onda kleknem iza nje, nježno joj razdvojim guzove, rozi šupčić i pičkicu i onda odvalim jedan duuugi, spori liz samim vrhom jezika od ispod, preko pičkice, pa je ševucnem u picu, pa preko fine kože do samog šupčića...Onda sam se uhvatio njega, izljubio ga, oraspoložio ga, a na kraju ga i ševuckao vrhom jezika...Onda sam je od iza iznenada primio za crnu grivu i povukao malo žešće sebi, da mi fino naprći tu guzu na koju sam drkao toliko puta!...Djeluje gotovo nestvarno na trenutke...Prvo sam slajdao batinom po njenom totalno mokrom "zadnjem kraju", sve sporije i sporije, i svelaganije zapinjući za picu, sve dok nije došlo do trenutka da ga je pica doslovno "propustila", ali nisam se dao prevariti...hehe...Majka Priroda me obdarila zbilja gigantskim glavićem...Samo sam je s njim parao za početak...Onda pomalo, mic po mic, sve više, dublje, a onda naravno, došlo je vrijeme da se ona i sama malo poigra s njim kako god želi i voli...Pa je fino, elegantno prebacila nogu preko mene , da mi sjedne na njega i u krilo, i da je "štepam" od ispod...Izludilo je to, opet se nasvršavala...Toliko da je i meni došlo, jer sam vidio koliko ona uživa, a meni je to najjači afrodizijak kad vidim koliko svoju partnericu izludim i kako uživa...u, eto i mene, ne mogu izdržati gledati tebe kako svršavaš u valovima pa me dodatno napali misao da ćeš uskoro dobiti i "prskalicu" i "zimske" radosti koje idu uz to, a znam da i tebe to loži...Nice, isn't it?;)
2019/03/11 03:43
[f22]
...