NISTE ČLAN?
Prijavite se

Discussions

Nema sto ne volimo

9/08/2019 19:52
postavljeno od strane
U dvadesetima ti je glava puna svakakvih maštarija tako je bilo i u mojoj glavi samo ja nisam htjela da mi samo glava bude napunjena. Tog dana sjedim u kaficu citam seksoteku i sve vise i vise sam se vlazila. Nedugo nakon toga sva sam bila napaljena vec. Toliko mi je doslo vruce da sam narucila pivo ???? i popila ga na eks. Medutim ni to me nije ohladilo.. Krenula sam zurno doma da si upalim film i pocnem se dirati lupati po guzi stiskati bradavice ma sto god da sam mogla zamisliti. Naravno da sam bila toliko napaljena da nisam stigla do doma i usla sam u wc trgovackog centra i odmah sam izvadila vibrator i zabila ga duboko duboko u vlaznu mi mackicu. U tom trenutku ulazi tad nesto starija cura ogromnih sisa u wc a ja potiho stenjem jedva zadrzavajuci glas da me ne cuje... Kucala mi je na vrata od wca ja ne znam zasto ali sam u tom trenutku otvorila a mogao je biti bilo tko,, ja cijela znojna napaljena govorim '' oprosti ovaj wc je zauzet jako sam napaljena' a ona mi daje trisku ulazi u wc zatvara vrata i stavlja mi jezik duboko u grlo... Moram priznati da me napalila jos vise... Ja sam se samo prepustila a ona mi je stiskala bradavice lizala ih a ja sam ju molila da me lupa po guzi. Trajalo je to dosta vremena kad me dobro izlupala po guzi i izlizala zabila mi je vibrator u guzu i pocela lizati mackicu stenjala sam tako jako da me pola trgovackog culo,, kad sam svrsavala prskala sam gdje god sam stigla,,, naravno onda sam ju zvala kod sebe u stan i krenule smo sve ispocetka... Jako volim lupanje po guzi a to nije sve... Budite napaljeni i volite se... Ubrzo pisem novi blog.. Pusaa svima
...