NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Dirbtinė krūtinė: verta ar ne?

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/08/2010 17:56
Nagi, ką manote apie silikonines puošmenas?
Odgovori (35)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 9/11/2010 11:40
as tai gal visai ir neatsisakyciau nauju papu, jei graziai sudetu isvis liuks :) nieko blogo cia nemtau :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 19/12/2010 17:10
o man dirbtines krutys dar net seksualiau nei naturalios, kazkas selmisko dirbtinese yra:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/01/2011 20:53
Jei cia ka domina mano durna nuomone, tai as uz naturalia krutine, jei ji estetiskai atrodo, nesvarbu kokio dydzio. Silikonine verta detis tik tuo atveju, jei po gimdymo ar senstant lieka nukarusios serveteles.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/01/2011 18:38
O kam siais laikais detis silikona? Jei merginai reikia kruties korekcija, juk dabartinis metodas, kai ima pacios riebala is kitu vietu ir ileidzia ituscia kruties ertme. Tokiu atveju pasiekiama ir dydis ir naturalumas. Be juokiu randu, ir nepazeidziamas kruties jautrumas. Nes kai dedamas silikonas per speneli, galit pazeisti nerva, tada krutine taps ne tokia jautri. Sutinku su anksciau pasisakiusiu vyru, didinti tam kad padidinti, sveika krutine neverta gadinti. Daug sexualiau ir graziau, kai maza ir naturaliai standri. Aisku po gymdimo ar ko kidko, atsiradusios tuscios ertmes galima uzpildyti manau dviem budais, arba sumazinti koreoguojant be inplanto, arba uzpildyti pacios riebala..
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/01/2011 23:11
Silikonas -GAIDYS!
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/01/2011 23:20
Noriu papų idėkit man papus .. [c7] Na man šiaip gražu jei ne per daug jie padidinti ir kokybiškai padaryti .. nes pas kai kurias pasižiūri taj fuj kaip atrodo ir net netinka joms.. [c8]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/01/2011 20:12
[quote='Princesse_']Noriu papų idėkit man papus .. [c7] Na man šiaip gražu jei ne per daug jie padidinti ir kokybiškai padaryti .. nes pas kai kurias pasižiūri taj fuj kaip atrodo ir net netinka joms.. [c8][/quote]
Cic... Jau kam kam, o tau tai tikrai nereikia. [b7]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/01/2011 11:53
tada man reikia papu :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/01/2011 15:04
O jai atvirai, vyra daugaiu suzavi ir daugiau jaudina merginos grazus uzpakaliukas o ne krutine [f83]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/01/2011 16:49
jei moteris nori jaustis geriau, tai tegul darosi, bet jei noretu man patikti, tai tikria nerekomenduociau[c14]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 22/01/2011 12:50
Gravitacija yra kalė. Anksčiau ar veliau padarys šlepetes... Be to ir maigyti ne tas pats kaip tikra. Plius nereikia pamiršti tuos labai retus atvejus kai implantas po kurio laiko gali įtrūkti ir užnuodyti organizmą silikonu: nuolatinis nuovargis, artritas ir t.t.
O ar apsvarstei liaudiškas priemones, pvz.: įkišti krūtis į bičių avilį? [b7]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 22/01/2011 20:16
[quote='__Praeivis__']Gravitacija yra kalė. Anksčiau ar veliau padarys šlepetes... Be to ir maigyti ne tas pats kaip tikra. Plius nereikia pamiršti tuos labai retus atvejus kai implantas po kurio laiko gali įtrūkti ir užnuodyti organizmą silikonu: nuolatinis nuovargis, artritas ir t.t.
O ar apsvarstei liaudiškas priemones, pvz.: įkišti krūtis į bičių avilį? [b7][/quote]

"pvz.: įkišti krūtis į bičių avilį? [b7][/quote "
va čia tai aukščiausio lygio fetišas :DDD
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 22/01/2011 22:33
Beje, prisiminiau. Praeitais metais du chirurgai GB padidino krūtis naudodami audinių inžinerija ir nuosavas kūno riebalines ląsteles. 100% аll natural. Kam įdomu: http://www.wired.com/magazine/2010/10/ff_futureofbreasts/
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 26/01/2011 11:02
[quote='__Praeivis__']Beje, prisiminiau. Praeitais metais du chirurgai GB padidino krūtis naudodami audinių inžinerija ir nuosavas kūno riebalines ląsteles. 100% аll natural. Kam įdomu: http://www.wired.com/magazine/2010/10/ff_futureofbreasts/[/quote]
cia gal net ir geriau nei silikonas
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 10/04/2011 12:39
Aš apie silikonines krūtis manau tą patį, ką jūs manote apie penį iš PVC.
...