NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Kelnaitės

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/08/2010 10:16
Nežinau, ar tai galima vadinti fetišu, bet dievinu kelnaites, jų turiu devynias galybes - nėriniuotas, įvairiausių spalvų, su pukučiais, tigrines, tinkliuką, stringučius... mmmm, ar jūs sergat tokia pačia liga? [f80]
Promijenjeno 2010 kolovoz 20 10:16
Odgovori (34)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/09/2010 11:15
liemenels ne isimtis ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/09/2010 12:33
[quote='Doskute']Nežinau, ar tai galima vadinti fetišu, bet dievinu kelnaites, jų turiu devynias galybes - nėriniuotas, įvairiausių spalvų, su pukučiais, tigrines, tinkliuką, stringučius... mmmm, ar jūs sergat tokia pačia liga? [f80][/quote]

Sakai cia jau Fetisas? :) O siaube....as tada joooo :) nezinau kiek ju pas mane, bet pora geru lagaminu prikrauciau :)
Kaip sakau esu "triusiku" verge [b7]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/09/2010 12:34
[quote='paskutine']liemenels ne isimtis ;)[/quote]

Zinoma [b5]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/09/2010 08:53
o pas kitas pilna batų, rankinių, diržų, papuošalų ir t.t., tai čia irgi fetišas? nesąmonė. moteriška silpnybė niekučiams ir tiek. būtų kažkasn panašaus į fetišą, jei mylėtumeis tik nenusimovusi kelnaičių ar apskritai jas pamačius seksualiai susijaudintum ir pan.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/09/2010 08:53
o pas kitas pilna batų, rankinių, diržų, papuošalų ir t.t., tai čia irgi fetišas? nesąmonė. moteriška silpnybė niekučiams ir tiek. būtų kažkasn panašaus į fetišą, jei mylėtumeis tik nenusimovusi kelnaičių ar apskritai jas pamačius seksualiai susijaudintum ir pan.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/09/2010 10:43
[quote='murr']o pas kitas pilna batų, rankinių, diržų, papuošalų ir t.t., tai čia irgi fetišas? nesąmonė. moteriška silpnybė niekučiams ir tiek. būtų kažkasn panašaus į fetišą, jei mylėtumeis tik nenusimovusi kelnaičių ar apskritai jas pamačius seksualiai susijaudintum ir pan.[/quote]

Na temos autore ir parase, kad nelabai fetisas :) Negi sitoj bendruomenej net pajuokaut negalima...manau nenusimovus kelnaites myletis lygiai taip pat jokio fetiso nera [f34]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/09/2010 10:57
[quote='Zhavi']o pas kitas pilna batų, rankinių, diržų, papuošalų ir t.t., tai čia irgi fetišas? nesąmonė. moteriška silpnybė niekučiams ir tiek. būtų kažkasn panašaus į fetišą, jei mylėtumeis tik nenusimovusi kelnaičių ar apskritai jas pamačius seksualiai susijaudintum ir pan.

Na temos autore ir parase, kad nelabai fetisas :) Negi sitoj bendruomenej net pajuokaut negalima...manau nenusimovus kelnaites myletis lygiai taip pat jokio fetiso nera [f34][/quote]

o kas čia juokingo, paaiškinkit man durnai? :) jei mylėdamasi nenusimauni kelnaičių, nes tai tave papildomai stimuliuoja ir jaudina - tai jau link fetišo ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/09/2010 15:57
Gink die....juokavom kad fetisas, jog perkam apatini trikotaza....o pasimylet bunant su apatiniais, manau daug kam teko ir visai jaudina.....Bet tai toks pats fetisas, kaip ir apatinio trikotazo pirkimas....
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/09/2010 16:08
[quote='Zhavi']Gink die....juokavom kad fetisas, jog perkam apatini trikotaza....o pasimylet bunant su apatiniais, manau daug kam teko ir visai jaudina.....Bet tai toks pats fetisas, kaip ir apatinio trikotazo pirkimas....[/quote]

nesutinku. yra atskira fetišo rūšis - http://en.wikipedia.org/wiki/Underwear_fetishism
bet tai, kad dažnai perku apatinius ar bet ką kitą, absoliučiai nereiškia, kad tai jau yra mano fetišas. fetišasas yra dalykas,objektas kuris jaudina sexualiai, o daug apatinių galima turėt dėl įvairių priežasčių..
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/09/2010 16:14
[quote='murr']Gink die....juokavom kad fetisas, jog perkam apatini trikotaza....o pasimylet bunant su apatiniais, manau daug kam teko ir visai jaudina.....Bet tai toks pats fetisas, kaip ir apatinio trikotazo pirkimas....

nesutinku. yra atskira fetišo rūšis - http://en.wikipedia.org/wiki/Underwear_fetishism
bet tai, kad dažnai perku apatinius ar bet ką kitą, absoliučiai nereiškia, kad tai jau yra mano fetišas. fetišasas yra dalykas,objektas kuris jaudina sexualiai, o daug apatinių galima turėt dėl įvairių priežasčių..[/quote]

mur mur, nu nesikabinek, nugi viska zinau....ne niolika gi man...paskaitu tom temom irgi nereikia :)[f34]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/10/2010 19:35
patys seksualiausi apatinei [c9] kam reik zinau kur pirkt ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/10/2010 19:36
.
Promijenjeno 2010 listopad 23 19:37
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/10/2010 19:36
.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 25/10/2010 10:25
sexualiu apatiniu daug kur galima rasti :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 30/10/2010 00:26
su kaspinėliais ar bantukais [c12]
...