NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

kodel tokios paneles ir is rankios jeskant vyro

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 11/09/2010 23:26
Gyvenime vadovaujuosi kredo: "Gyvenk taip, lyg ši diena tau būtų paskutinė" Tad stengiuosi kiekvieną dieną išnaudoti maksimaliai, kad vakare atsigulęs galėčiau pasakyti: Ši diena buvo nuostabi:)
Odgovori (35)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/09/2010 22:23
anaiptol nevisos .. o ir tuomet ne zmogus zydi , o ziba jo pinigine :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/09/2010 00:39
Karaliene, apsidairyk aplinkui. Kiekviena taisykle, zinoma, turi isimciu, bet realybe yra paprasta: moterys turi ieskoti Vyru siais laikais, o ne atvirksciai. Vyru butent parasiau is didziosios raides. Ne skuduru ir ne pisliu. Nes patraukliu, padoriu vyru yra zymiai daugiau, nei tokiu pat moteru. Ir kuo vyresni zmones, tuo moterims sunkiau darosi. Juk 45eriu metu vyras gali susirasti 25 metu moteri, su kuria laimingai praleis visa gyvenima. O ar ta pati galetum pasakyti, jei apkeistume pastaruju amzius?:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/09/2010 01:51
tai va man ir slykstu ziureti i tai kas vyksta aplinkui :) ir nenoriu !!!!!!!! bet faktas lieka tas - zmogus nera lygu jo piniginei ! man gali tukstancius pavyzdziu pateikti, as vistiek liksiu prie savo nuomones . velniop geriau jau vienai but negu teket uz sukriosusios pinigines !
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/09/2010 01:56
nesekasi iš pradžių lyg ir pareiškė, kad čia sekso nėra ir neįmanoma surast, po to demonstruoja statistikos išmanymą įvairiais vyrų ir moterų santykių klausimais :) Gal tada dar kompetetingai galit paaiškint, kas yra ta "prekinė vertė", kurios pasirodo neturi visos tos moterys virš 30 metų?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/09/2010 02:15
Pradedam tai pradedam: visu pirma, as nesakiau, kad neturi visos moterys, as sakiau, kad taip yra su dauguma. Prekine verte apibreziau butent kaip isvaizda, pradziai. Manau nereikia biologijos kurso pravedineti, kad visu medziagu apykaitos leteja su amzium. Zinoma, vyram tai irgi vyksta, bet, cia jau turetume dekoti siuolaikinem informacijos priemonem, kurios suformavo ta nesveika poziuri i moteris, t.y. minus 15 kg nuo vidutinio svorio. I vyrus juk taip nekreipia zmones demesio, tiesa? (Velgi, nekiskit cia krastutinumu, nekalbu apie nutukima.) Tada dar vienas niuansas - vyrai, nenaudodami kosmetikos, daugumoje islieka "jaunesni", t.y. isvengia rauksliu ir viso kito, kur moterims didesne problema. Galu gale, ne i pinigus reikia ziureti, o i socialini statusa - kur ir vel, vyrui yra lengviau. Dar kalbant apie buvusias santuokas, gimdziusas moteris, kurioms be galo sunku atstatyti savo figura, ar visuomenes poziuri i senmerges, ir mes turime butent tai apie ka as kalbu - vyrams sioje vietoje viskas yra zymiai paprasciau. Moterys ieskosi jaunos, o mums taip skubeti nereikia. Ne veltui juk nuo senoves buvo ir tas pats kraitis,- visa tai yra pagrista.

Ir as tikrai neteigiu, jog tai yra teisinga. Taip neturetu buti. Bet tokia realybe, na, bent mano akimis. Nebruku as jums savo nuomones, tiesiog ja isreiskiu:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/09/2010 11:40
Na, pagal fiziologiją, kaip tik moteris pradeda "žydėt" nuo 30 metų. Manau visi galėtų tapt politkorektiškesni, jei vietoj "geros prekinės išvaizdos" vartotų "man patinkanti mergina/moteris" :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/09/2010 14:47
Del nekorektiskumo, tai to visai nenorejau, tiesa, ta prekine isvaizda ir vartojau ne seipsau - cia ir slypi kabliukas, kad ziurint i isore zmogaus, ji gali nuverteti. Toli grazu ne vidus:) O del viso kito, panasu, kad musu nuomones ganetinai skiriasi, tad neverta plestis:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/09/2010 16:59
ZINAI ,JEI TAU 20 METU STEBINA TAVO ZINIOS MEDICINOS,PSIHOLOGIJOS,IR SOCIOLOGIJOS SRYTISE
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/09/2010 19:13
Lygiai taip, kaip stebina tavo caps lock ivaldymo subtilumai..:))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/09/2010 08:30
na atsiprasau uz caps lock,nes neseniai su kompu pradejau bendraut.o dabar i tema.ne viska galima apibendrint .turiu klasioke,iki 38 metu ji man visai nepatiko,o dabar kai ja pamaciau,tai vos liezuvis neiskrito.tikra ta zodzio prasme moteris prazydusi.anksciau man ja nukabint nebuvo ka veikt,o dabar bijojau prieit ir uzkalbint
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/09/2010 09:55
ech..kur mano klasiokai....???
Promijenjeno 2010 Rujan 16 10:31
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/09/2010 12:57
Senai jau nemaciau savo klasioku, butu idomu labai... bet biski ziuriu nuo temos nukrypau jau net :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/09/2010 20:39
ka jie zydi :D jau 30 ties dalis nuplike, susitrauke arba pilvoti ::D:D:D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/09/2010 22:14
Vsio, mane jau i nurashyma [:D] "ant malku " :):):)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 17/09/2010 08:16
Gal vyro žiedų grožis ir kvapas ne visai susijęs su pinigais, visgi....pirmų kursų studentui atleistina tuščios kišenės, ypač, jei jo galva pilna idėjų, kaip smagiai praleisti laiką su minimaliom investicijom. Bet vyrui perkopus Kristaus amžių jau būtinas tam tikras stabilumas - pastovus darbas ir lėšos, pakankamos ne tik kasdieniams poreikiams tenkinti, bet ir papildomam kavos puodeliui :) Žinoma, jei vyras pinigus žarsto kairėn dešinen ir tuo puikuojasi, panašu, kad kažkur viduj kirminėlis tupi šitam obuoliuke. Greičiausiai, išskyrus pinigus niekuo daugiau ir nenudžiugins. O gal daug kam moterų tarpe nieko daugiau ir nereikia????
...