NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

Ieškau pažinčių

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 4/10/2010 01:56
Sveikos panelės. Aš gal kiek ir jaunesnis už daugumą puslapio lankytojų, bet nepraleiskite pro akis vien dėl amžiaus. Ieškau panelės bendravimui internetu, sms, o panorėjus galėsime ir susitikti. Esu studentas, gyvenu ir mokausi Vilniuje. Sakyčiau esu įdomus. Noriu paeksperimentuoti ir ieškau naujų pojūčių. Lauksiu atsakymo :)

P.S. šiuo metu kai rašau, nuotrauka dar tikrinama, vėliau turėtų atsirasti.

Nesidrovėk :)
Odgovori (17)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 10/10/2010 20:36
Manau vyrai save pervertina dažniau, negu moterys, ar jauna ar sena būčiau pažvelgus į šitą 20 metį vaikinuką norisi tik šokolado:)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 10/10/2010 21:34
[quote='einak']Man tai labai patinka cia esancios merginos! Jau daugelio pasikelimo lygis tai tikrai nerealus! Suprantama, kai tiek cia vaikinu- demesio daug, bet reiketu nusileisti ant zemes, kartais paziureti i veidrodi ir suprasti realybe. Norai kazkokie nerealus, reikalavimai ir neblogi! Bet ar pacios pamastote ar esate visa to vertos? Labai idomu kokios esate realybeje, kur demesio tiek nera ir visi mato kaip atrodote??????[/quote]
Einak, o kas tau, didžiavyri, trukdo realybėj panas kabint? :D toks nusivyles, toks nepatenkintas... pažintis lengva užmegzt ir klube, ir gatvėj, ir kaimyninėj maximoj. Nereikės verkt, kaip čia visos save pervertina.
...